واکنش یک عضو مجمع روحانیون مبارز به سخنان اخیر مصباح یزدی

سیاسی

حجت‌الاسلام و المسلمین رحمانی عضو مجمع روحانیون مبارز نسبت به صحبت‌های اخیر آیت‌الله مصباح یزدی در مورد رئیس جمهور واکنش نشان داد.

حجت‌الاسلام و المسلمین رحمانی عضو مجمع روحانیون مبارز نسبت به صحبت‌های اخیر آیت‌الله مصباح یزدی در مورد رئیس جمهور واکنش نشان داد.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حجت الاسلام و المسلمین رحمانی عضو مجمع روحانیون مبارز در جشنواره مردمی اقتصاد مقاومتی که از سوی حزب مردمی اصلاحات برگزار شد، در واکنش نسبت به صحبت‌های اخیر برخی نسبت به رییس جمهور اظهار کرد:‌ امروز خناس‌هایی هستند که عقده دارند و برخی می‌گویند شما از حوزه استفاده می‌کنید یا از انگلستان دستور می‌گیرید . اینها کسانی هستند که خود سابقه دارند و امام خمینی (ره) نیز حتی یک روز به آنها خط نداد.این افراد پس از رحلت امام بر سر کار آمدند و عده‌ای را دور خود جمع کردند.

وی با بیان این‌که این افراد نسبت به دولت و شخص رئیس جمهور و شخص روحانی حسادت دارند افزود: این افراد عقده‌هایی دارند و می‌خواهند به نحوی این عقده‌ها را خالی کنند .

این عضو مجمع روحانیون مبارز با بیان این که در همه‌ی کشورها از این دسته آدم‌ها وجود دارند اظهار کرد: طبیعی است که در برخی موارد عده‌ای که در دولت یا مجلس جایی برای خود نمی‌بینند گروههای این چنین تشکیل می‌دهند.

رحمانی اضافه کرد: به هر حال گروه‌ها و افرادی به دنبال جریان سازی هستند تا بتوانند لقمه‌ نانی از جایی حلال یاحرام به دست بیاورند به همین دلیل است که امروز می‌گویند دولت آقای روحانی 4 ساله است زیرا علم غیب دارد.

رحمانی همچنین گفت: پولهای یارانه‌ها عمر دولت شما را 8 ساله کرد.

وی در پایان با بیان این که عملکرد دولت نسبت به مردم تعیین کننده‌ی عمر دولت روحانی است گفت: ما امیدوار هستیم که با راهنمایی‌های مقام معظم رهبری جدیتی که رئیس جمهور و اعضای هیات دولت دارند در عرصه‌های داخلی و خارجی به آنچه که در شان ملت ایران و انقلاب جوان است دست پیدا کنیم.

انتهای پیام

کد N324425