ملک‌شاهی:

آرمان‌های امام (ره) در استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی تحقق پیدا کرده است

امام خميني ره

رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی معتقد است آرمان‌های امام خمینی(ره) در استقلال آزادی و جمهوری اسلامی تحقق پیدا کرده است.

رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی معتقد است آرمان‌های امام خمینی(ره) در استقلال آزادی و جمهوری اسلامی تحقق پیدا کرده است.

الهیار ملک‌شاهی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) با اشاره به سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) در خصوص اهداف امام(ره) گفت: اهداف امام خمینی(ره) همان اهدافی بود که در شعارهای مردم متجلی شده بود که شعار اصلی مردم استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی بود که در واقع امام و مردم می‌خواستند این شعار تحقق پیدا کند.

وی با تاکید بر شعار مردم در خصوص حاکمیت جمهوری اسلامی تصریح کرد: در حال حاضر همان‌طور که مردم می‌خواستند نظام جمهوری اسلامی در کشور مستقر و مردم‌سالاری دینی حاکمیت دارد.

نماینده مردم کوهدشت در مجلس خاطرنشان کرد: از نظر استقلال و آزادی نیز کشور ما آزادترین و مستقل‌ترین کشور در سیاست خارجی و داخلی است و نهادهای آزادی در قانون اساسی ما به شکل دقیقی تعبیه شده که مردم دارای حقوق اساسی مشخصی هستند.

ملک شاهی همچنین با بیان این‌که «آرمان‌های امام(ره) در استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی تحقق پیدا کرده است» با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری یادآور شد: تداوم این آرمان‌ها طبق فرمایشات رهبری این است که انقلاب ما از ابتدا مبتنی بر مبارزه عاقلانه و هوشمندانه بوده است. درحال حاضر نیز برای اینکه دستاوردهای موجود حفظ شده و ادامه پیدا کند نیاز به مبارزه است.

رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس در پایان بیان کرد: مبارزه با استبکار جهانی جزو واجبات کشور ماست و ما کماکان باید همچون گذشته آمادگی کافی و هوشیاری لازم را داشته باشیم و از دستاوردهای انقلاب پاسداری کنیم.

انتهای پیام

کد N319726