ولایتی به نقل از امام(ره):

«به آقای کنی اعتماد داشته‌ام، اعتماد دارم و اعتماد خواهم داشت»

ايران,علي‌اكبر ولايتي,امام خميني ره ,مجمع تشخيص مصلحت نظام,آيت‌الله مهدوي كني

رییس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام بعدازظهر امروز با حضور در بیمارستان محل نگهداری مهدوی کنی و صحبت با پزشکان، آخرین وضعیت جسمی آقای کنی را در اختیار خبرنگاران گذاشت.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، علی‌اکبر ولایتی در جمع خبرنگاران گفت: عارضه اولیه ایست قلبی بوده است اما با وجود این‌که دانشگاه محل اقامت آقای مهدوی‌کنی به بیمارستان نزدیک است زمان کوتاهی بین ایست قلبی تا رساندن ایشان به بیمارستان فاصله افتاده است.

وی ادامه داد: بعد از رساندن آقای کنی به بیمارستان، پزشکان فرآیند احیا را آغاز کردند و با چندین شوک الکترویکی موفق شدند که قلب را دوباره به حرکت وا دارند.

وی با بیان این‌که «در حال حاضر نبض و فشار آقای کنی طبیعی است»، گفت: با این وجود فاصله‌ای که در حرکت قلب ایشان اتفاق افتاده است باعث برخی عوارض به سلول‌های عصبی شده است.

رییس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام همچنین با ابراز امیدواری از این‌که «متخصصان تمام تلاش خود را برای بهبود شرایط آیت‌الله مهدوی کنی خواهند کرد»، گفت: با این وجود دعاهای مردم حتما به بهبود وضعیت ایشان کمک می‌کند.

وی در پایان با تاکید بر تعبد و تعهد مهدوی کنی، گفت: هر زمان که اسلام و انقلاب به ایشان نیاز داشته است ایشان از هیچ عملی فروگذار نکرده‌اند و تنها کسی هستند که امام در وصف ایشان گفت من به آقای کنی اعتماد داشته‌ام، اعتماد دارم و اعتماد خواهم داشت.

انتهای پیام

کد N319241