عیادت مقامات و مسئولان کشوری و لشگری از آیت الله مهدوی کنی 

سایر حوزه ها

در پی بستری شدن آیت الله مهدوی کنی در بیمارستان بهمن تهران به دلیل عارضه قلبی مقامات و مسئولان کشوری و لشگری در حال آمد و شد به بیمارستان برای عیادت و کسب اطلاع از وضعیت  سلامت وی هستند ، رئیس جمهور و فرمانده کل ارتش از جمله عیادت کنندگان بوده اند.

به گزارش خبرگزاری مهر ، آیت الله مهدوی کنیرییس مجلس خبرگان رهبری در ساعت 15 چهارشنبه 14خرداد 93 و پس از شرکت در مراسم بیست و پنجمین سالگرد ارتحال امام امت  و پس از بازگشت به منزل دچار حمله قلبی و به بیمارستان بهمن منتقل شد . 

وی در حال حاضر در بخش ICU این بیمارستان در حالت کما بستری است. 

ساعتی پیش حسن روحانی رئیس جمهور با حضور در این بیمارستان از آیت الله مهدوی کنی عیادت کرد و در صحبت با پزشکان معالج در جریان وضعیت جسمانی و روند درمان وی قرار گرفت. 

امیر عطاالله صالحی فرمانده کل ارتش نیز ساعتی پیش از آیت الله مهدوی کنی عیادت کرد. 

همچنین در حال حاضر محمد باقر قالیباف شهردار تهران و محمد شریعتمداری معاون اجرایی رئیس جمهور بر بالین رئیس مجلس خبرگان رهبری حضور دارند .

حمید رضا مقدم فر معاون فرهنگی سپاه همچنین سید محمد حسینی وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی از دیگر چهره های حاضر در بیمارستان بهمن برای عیادت از آیت الله مهدوی کنی هستند. 

جمعی از دانشجویان دانشگاه امام صادق نیز در راهروهای بیمارستان جویای حال این روحانی برجسته انقلاب که ریاست این دانشگاه را بر عهده دارد ، هستند. 

آیت الله مهدوی کنی متولد ۱۳۱۰ بوده و دبیرکلی جامعه روحانیت مبارز، ریاست مجلس خبرگان رهبری و ریاست عالی مجتمع مروی و دانشگاه امام صادق از جمله مسئولیت های کنونی وی است.