نماینده مردم مهریز:

فاصله گرفتن از فرهنگ امام(ره) ما را به سمت طاغوت می‌برد

امام خميني ره

نماینده مردم مهریز در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: فاصله گرفتن از فرهنگ امام ما را به سمت طاغوت می‌رود و در صورت فاصله گرفتن از این فرهنگ، نمی‌توانیم در مقابل طوفان‌ها ایستادگی کنیم و در آینده دچار مشکل شویم.

دخیل عباس زارع‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، خاطرنشان کرد: یکی از خصوصیات امام اخلاص و تکیه بر قدرت الهی بود و به همین خاطر ایشان توانست در مقابل همه قدرت‌ها بایستد. همچنین تاکید بر حاکمیت الهی و مردم‌باوری یکی دیگر از خصوصیات امام خمینی(ره) بود.

وی افزود: اعتماد به خدا، توجه مستضعفین و خواستن همه چیز برای توده مردم و نه اشخاص خاص و توانایی بسیج نیروهای مردمی از دیگر خصوصیات امام بود و به همین خاطر بود که ایشان با اقتدار و پیش از سرنگونی رژیم شاه، وعده پیروزی را داده بود و توانستند پیروزی بزرگی را در قرن بیستم ثبت کنند و می‌توان قرن بیستم را قرن امام خمینی (ره) دانست و در یک کلام می‌توان گفت خصوصیات امام در عرفان و خداباوری جدی جمع شده است.

این عضو کمیسیون شوراها تاکید کرد: همه مسئولان باید به این ویژگی‌ها توجه کنند و در منش، روش و مدیریت خود آنها را بگنجانند تا در ادامه راه انقلاب دچار مشکل نشویم و بی‌شک توجه و نزدیکی با خصوصیات امام ما را در مقابل طوفان‌ها مقاوم می‌کند.

وی تاکید کرد: امام خمینی (ره) به حاکمیت مردم و مردم باوری توجه داشتند و با خداباوری بی‌نظیری راه نهضت را پیش می‌رفتند و هیچ وابستگی به کسی جز خدا نداشتند.

زارع‌زاده در پایان تصریح کرد: باید همه مردم و مسئولان با مطالعه زندگی و روش امام و همچنین توجه به روش‌ها، این فرهنگ در جامعه تسری دهند و امیدواریم با این کار، انقلاب در مقابل طوفان‌ها مقاوم شود و بتوان راه پیش‌رو را مقتدرتر طی کنیم.

انتهای پیام

کد N317919