۰

بیانیه کانون تربیت اسلامی به مناسبت ارتحال امام خمینی (ره)

  • ۱۹بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

کانون تربیت اسلامی به مناسبت بیست و پنجمین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) بیانیه‌ای منتشر کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) در این بیانیه آمده است:

« بسم‌الله الرحمن الرحیم

بیست‌وپنج سال از ارتحال جانسوز بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران، حضرت امام خمینی (قدس سره) می‌گذرد. در این بیست و پنج و سال علی‌رغم تلاش‌ها و توطئه‌های قدرت‌های سلطه‌طلب و ایادی آنان، اندیشه‌های حضرت امام(ره) در عرصه‌های ملی و جهانی درخشنده‌تر و اثربخش‌تر گردیده و نظام جمهوری اسلامی ایران که میراث عظیم آن مرد الهی است با رشد و تعالی روز افزون، ریشه‌های خود را مستحکم‌تر ساخته و در عرصه‌های مختلف فرهنگی، علمی، فناوری، سیاسی و اقتصادی توانسته‌است گام‌های بلندی بردارد.

امروز یاد و نام امام خمینی(ره) و اندیشه تابناک او که حقیقت اسلام ناب محمدی(ص) است به عنوان شناسنامه هویت ایران اسلامی و انقلابی، بر تارک این نظام می‌درخشد.

امروز خط نورانی حضرت امام(ره) پربارترو برجسته‌تر از قبل در جامعه ما جریان دارد و با رهبری حکیمانه حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در طول 25 سال گذشته بیم و نگرانی دوستان انقلاب به شور و امید و آرزوی خام دشمنان انقلاب به نگرانی و سرخوردگی تبدیل شده‌است.

امروز بیداری اسلامی در نقاط مختلف جهان اسلام به عینیت پیوسته و خار چشم دشمنان اسلام گردیده‌است. امروز گفتمان انقلاب اسلامی با حضور نسل جوان انقلابی تازه نفس، بسیار عمیق‌تر و گسترده‌تر از قبل توانمندی خود را در عرصه چالش با گفتمان سکولاریستی و غربی نشان‌ می‌دهد.

اگرچه گاه، تحرکات فکری خزنده‌ای در برابر گفتمان امام (ره) به چشم می‌خورد و متأسفانه در حاشیه مسیر اجرایی کشور و بعضاً با حمایت دستگاه‌های فرهنگی، خود را مطرح می‌سازد، اما شکوفایی روزافزون فکر امام(ره) در ذهن و دل نخبگان و جوانان انقلابی در داخل و خارج کشور نویدبخش تمدن نوین اسلامی و تحقق روزافزون آرمان‌های انقلاب و اهداف بلند آن امام بزرگوار می‌باشد.

کانون تربیت اسلامی ضمن عرض تسلیت و با درود به روح مطهر آن یار سفر کرده و سپاس به در گاه الهی که فقدان امام(ره) را با جانشینی خلف صالح آن بزرگوار جبران فرمود، ادامه راه خمینی کبیر (ره) را وظیفه امت اسلامی می‌داند و اعلام می‌دارد که امروز فرهنگیان ولایتمدار و انقلابی در خط مقدم دفاع از اندیشه امام و ولایت فقیه، پایمردانه حضور دارند و با امام امت و امت امام پیمان می‌بندند که همچنان پاسدار انقلاب و ارزش‌های آن باشند و با راهنمایی‌های‌ رهبر فرزانه و محبوب حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای دامت برکاته مسیر نورانی آن بزرگمرد تاریخ اسلام را استمرار بخشند. ان‌شاءالله

کانون تربیت اسلامی

13 خرداد 93»

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.