۰

تجلیل از شخصیت والای حضرت امام (ره) در جلسه شورای مرکزی مجمع روحانیون مبارز

  • ۱۳بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
امام خميني ره ,مجمع روحانيون مبارز

در جلسه شورای مرکزی مجمع روحانیون مبارز که به ریاست حجت الاسلام والمسلمین سید محمدخاتمی و با حضور اکثریت اعضا تشکیل شد اعضا، ضمن بررسی و تحلیل مسایل سیاسی داخلی و بین المللی از شخصیت والای حضرت امام خمینی(ره) بنیانگزار جمهوری اسلامی ایران تجلیل و بیانیه‌ای به شرح زیر صادر گردید.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)،متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ایران سربلند در تب و تاب درد هجران پیشوای عظیم الشأن انقلاب حضرت امام خمینی (ره) سالروز رحلت آن عزیز را به صحنه تجدید عهد با آن پیشوای بزرگ و تصمیم به ادامه راه روشن او مبدل ساخته است و عشق امام به مردم و اهتمام او به حق حرمت ملت را با بزرگداشت یاد و خاطره آن مرد الهی و پیشوای مردمی پاسخ می‌گوید. و نیز یاد پانزدهم خرداد را که در واقع آغاز شورانگیز نهضت اسلامی بود، ملت با حضور قهرمانانه در صحنه و دادن هزاران شهید و تحمل حبس و حصر و محدودیت حرکت مردمی، انقلاب اسلامی را به سر منزل پیروزی 22 بهمن 57 رساند، گرامی می‌دارد.

مجمع روحانیون مبارز با ادای احترام به ملت ایران و رهبر عظیم‌الشأن انقلاب اسلامی، ضمن عرض تسلیت به همه رهروان راه امام، این دو روز از ایام خدایی را بزرگ می‌دارد و مطمئن است که مردم بزرگوار با حضور شورانگیز در همه مراسم که به این مناسبت‌ها برپا می‌شود رشد و بلوغ و اسلام خواهی و عدالت طلبی و آزادی‌خواهی و وفاداری به مکتب امام خود را نشان خواهند داد.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.