بادامچیان:گروهی به صورت برنامه ریزی شده دولت را تخریب می کنند/لازم نیست روحانی جواب همه را بدهد

اسدالله بادامچیان,دولت یازدهم,حسن روحانی

اسدالله بادامچیان گفت:این یک واقعیت است که گروهی به صورت برنامه ریزی شده دولت را تخریب می کنند و این امر در همه دولتها بوده است.

اسدالله بادامچیان عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی که در کافه خبر حضور یافته بود در خصوص تلاش برخی جریانها سیاسی برای دو قطبی کردن مجدد جامعه، اظهار داشت:اینکه برخی تصور می کنند یک قطب جامعه احمدی نژاد است و قطب دیگر حامیان آقای روحانی،واقعیت ندارد. البته این دو علاقمندانی دارند.
وی با بیان اینکه مخالفان روحانی چند گروه هستند، گفت:مخالفت طبیعتا مخالفت می کنند، اما آنها در این مخالفت هم یک گروه نیستند. برخی معقول و سازنده انتقاد می کنند و بعضی رفتار تخریبی دارند.
بادامچیان که می گفت اینکه آقای روحانی وقتش را صرف این بکند که هر کس حرفی می زند خود رئیس جمهور محترم جوابش را بدهد موجب می شود از کار سازندگی باز می ماند، افزود: همیشه یک گروه در رفتار خود افراط می کند و یک گروه گروه تفریط . جامعه پر از این حرفها است. مهم این است که دولت خود را درگیر نکند.

وی در پاسخ به اینکه قبول دارید که تخریب دولت از سوی برخی جریانها برنامه ریزی شده است، گفت:این حرف درست است.اینکه اتاق فکری وجود دارد یا ندارد، بحث دیگری است؛ این را باید دستگاه اطلاعاتی خبر بدهند.

وی با بیان اینکه هر دولتی یک سری مخالف دارد که علیه اش کار می کنند، اظهار داشت: دولت یک سری  هم موافق جدی دارد. البته برخی هم موافقت منفعتی دارند چون منفعتشان حمایت از دولت است. برخی هم موافقند ولی موافقت هایشان به ضرر دولت تمام می شود.

وی ادامه داد: در میان مخالفان هم طیفی وجود دارد. یک سری مخالف منتقد و منصف هستند. یک سری نیز مخالف مخرب هستند که سیاه نمایی می کنند. همه این دسته بندی ها و گروه گروه شدن ها در دولت آقای احمدی نژاد به وجود آمد.
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی که می گفت بخشی از اصلاح طلبان آقای روحانی را می زنند، گفت:آنها آقای روحانی را پل عبور می دانند و فکر می کنند این دولت می تواند کاری کند که آنها به قدرت باز گردند و خودشان بر سر کار بیایند . همه اینها از خط امام و ولایت دور است.

29/212

کد N315369