نمایندگان 7 کشور حاضر در نشست تهران به سوریه می روند

پارلمان 7 کشور,سوریه

تهران- ایرنا- نمایندگانی از پارلمان های 7 کشور حاضر در دومین نشست روسای کمیسیون های سیاست خارجی مجالس کشورهای دوست سوریه به منظور نظارت بر انتخابات سوریه به این کشور می روند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایرنا، رییس مجلس بولیوی، روسای کمیسیون های سیاست خارجی و امنیت اوگاندا، دو نماینده از پارلمان زیمبابوه، دو نماینده از پارلمان فیلیپین، رییس کمیته دفاع ونزوئلا و عضو کمیته روابط خارجی مجلس تاجیکستان از جمله افرادی هستند که به منظور همراهی و بازدید انتخابات ریاست جمهوری سوریه در این کشور حضور می یابند.

همچنین علاءالدین بروجردی رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی، امیر خجسته رییس کمیسیون شوراها، علیرضا خسروی نماینده مردم سمنان، شریعتی نماینده بهبهان، عاشوری نماینده بندرعباس، کارن خانلری نماینده ارامنه و یوناتن بت کلیا نماینده مسیحیان عاشوری و لاله افتخاری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی از جمله نمایندگانی هستند که به سوریه سفر می کنند.

به گزارش ایرنا، امروز در جریان برگزاری دومین نشست روسای کمیسیون های سیاست خارجی مجالس کشورهای دوست سوریه، جهاد اللحام رییس مجلس سوریه از شرکت کنندگان در نشست تهران برای حضور در سوریه دعوت کرد.

سیام (3)**2021**م.ب**1572
کد N313603