ویژه‌برنامه‌های ارتش در سالگرد ارتحال امام(ره) اعلام شد

رئیس اداره روابط عمومی ارتش جمهوری اسلامی ایران، برنامه‌های فرهنگی تبلیغی ارتش به مناسبت فرارسیدن بیست و پنجمین سالگرد و آئین بزرگداشت امام خمینی (رضوان‌الله تعالی علیه) را اعلام کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، سرهنگ محمود سزاوار طی سخنانی در نشست هماهنگی برنامه‌های فرهنگی ارتش به مناسبت فرارسیدن بیست و پنجمین سالگرد و آئین بزرگداشت رهبر فقید انقلاب اسلامی که صبح امروز در تالار غدیر سازمان عقیدتی سیاسی ارتش و با حضور جمعی از مسئولان این سازمان برگزار شد، ضمن تأکید بر شناساندن آرمان‌ها، اندیشه‌ها و شخصیت امام راحل (ره) به نسل امروزی بویژه جوانان خاطرنشان کرد: همانگونه که مقام معظم رهبری (مدظله العالی) نیز تأکید فرمودند همه باید سعی کنیم تا شخصیت بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، حضرت امام خمینی(ره) را با همان ابعاد عظیم و به درستی بشناسیم.

رئیس اداره روابط عمومی ارتش در ادامه به تشریح برنامه‌های فرهنگی آجا به مناسبت فرارسیدن این ایام پرداخت و تصریح کرد: برنامه‌های پیش‌بینی شده فرهنگی ارتش عمدتاً در سه بخش ارائه خواهند شد که انتشار ویژه‌نامه‌های مرتبط در فضای مجازی، تشریح نقش امام در انقلاب و بیان خاطرات توسط فرماندهان و پیشکسوتان از طریق برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی، خبرگزاری‌ها و مطبوعات از جمله این اقدامات است.

سرهنگ سزاوار نثار تاج گل به مرقد مطهر و تجدید میثاق فرماندهان و کارکنان ارتش با آرمان‌های امام(ره)، برگزاری مسابقات متنوع فرهنگی و ورزشی در سطح آجا برای خانواده‌ها و کارکنان و همچنین برپایی نمایشگاه‌های فرهنگی را از جمله برنامه‌های آجا به مناسبت ایام سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) عنوان کرد.

بازدید از حسینیه جماران و منزل حضرت امام خمینی(ره) در خمین و اعزام خانواده‌های کارکنان ارتش به مرقد مطهر به منظور شرکت در آئین بزرگداشت رهبر کبیر انقلاب اسلامی نیز از دیگر برنامه‌هایی بودکه سرهنگ سزاوار به آن اشاره کرد.

رئیس اداره روابط عمومی ارتش در پایان از برگزاری مسابقه مقاله‌نویسی و کتاب‌خوانی با موضوع امام و اندیشه‌های دفاعی، امام و ارتش و نقش قیام 15 خرداد در پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران خبر داد.

انتهای پیام

کد N312591

خواندنی از سراسر وب