پیکر آیت‌الله زرندی تشییع شد

مجلس خبرگان,كرمانشاه,تشييع,مجيد انصاري

پیکر مرحوم آیت‌الله محمدحسین زرندی - نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان - با حضور جمعی از مسئولان کشوری و استانی و اقشار مردم، صبح امروز (پنجشنبه) تشییع و به خاک سپرده شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه کرمانشاه، مراسم تشییع پیکر آیت‌الله زرندی از مقابل مسجد آیت‌الله بروجردی آغاز شد و پیکر آن مرحوم تا مسجد جامع کرمانشاه با حضور مردم و مسئولان مشایعت شد.

مردم عزادار کرمانشاه با سردادن شعارهای «یا حسین»، «عزا عزاست امروز، روز عزاست امروز، زرندی مجاهد پیش خداست امروز»، با نماینده خود در مجلس خبرگان رهبری وداع کردند.

عشایر استان کرمانشاه نیز در این مراسم با نوای «چمری» به عزاداری پرداختند.

در ادامه، پیکر آیت‌الله زرندی به حوزه علمیه امام(ره) کرمانشاه منتقل و پس از اقامه نماز توسط آیت‌الله موسوی بجنوردی، به خاک سپرده شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین مجید انصاری - معاون پارلمانی رئیس‌جمهور - به عنوان نماینده رسمی رئیس‌جمهور کشورمان در این مراسم حضور داشت.

مراسم ختم آیت‌الله زرندی نیز عصر امروز از ساعت 16 تا 18 با سخنرانی مجید انصاری در حوزه علمیه امام(ره) کرمانشاه برگزار می‌شود.

آیت‌الله زرندی شب دوشنبه در سن 82 سالگی دار فانی را وداع گفت. وی از سال 1363 تا 1386 نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه بود و همچنین در دوره‌های اول، سوم و چهارم، به عنوان نماینده مردم استان کرمانشاه در مجلس خبرگان حضور داشت.

انتهای پیام

کد N307661