وزیر کشور:مذاکرات هسته‌ای به نفع ایران به پایان می‌رسد

البرز,وزارت كشور,عبدالرضا رحماني فضلي

وزیرکشور گفت: مذاکرات هسته‌ای ایران با درایت مقام معظم رهبری، هوشمندی تیم مذاکره کننده هسته ای و حمایت مردم به نفع ملت ایران به پایان خواهد رسید.

وزیرکشور گفت: مذاکرات هسته‌ای ایران با درایت مقام معظم رهبری، هوشمندی تیم مذاکره کننده هسته ای و حمایت مردم به نفع ملت ایران به پایان خواهد رسید.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) عبدالرضا رحمانی فضلی در آیین معارفه استاندار جدید البرز طی سخنانی اظهار کرد: در طلیعه سالگرد رحلت امام خمینی (ره) بنیان گذار انقلاب اسلامی ایران باید یادی کنیم از رهبر کبیر انقلاب که با نیت خالص درس حریت و آزادگی را به ملت ایران آموخت.

وی افزود: امام خمینی(ره) با نیت خالص خود همه اراده‌ها را در وجود خود متمرکز کرد و با نورانیت همه قلب‌ها را روشن ساخت و انفجار نور را در کشور به وجود آورد.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: وی یک تنه در مقابل ظلم و استکبار جهانی ایستادگی کرد و در مسیری جز راه بندگی خداوند قدم ننهاد.

رحمانی فضلی ادامه داد: همگام با بزرگداشت یاد امام خمینی (ره) باید قدردان جان فشانی شهدایی باشیم که با نثار خون خود اعتلای انقلاب و ارزش‌های اسلامی را به ارمغان آورده و مقتدرانه پرچم اسلام را در جهان به اهتزاز درآوردند.

وزیرکشور اضافه کرد: امروز ایران در 35 سالگی پیروزی انقلاب با هدایت و تدبر آگاهانه مقام معظم رهبری به عنوان کشوری آزاد سرلوحه کشورهای جهان به ویژه کشورهای اسلامی قرار گرفته است.

وی یادآور شد: ملت ایران و همه مسئولین باید قدردان این موهبت الهی باشند و فراموش نکنند که کشور دراین سال‌ها از چه مسیرهایی عبور کرده و به کجا رسیده است.

این مقام مسئول گفت: دشمنان انقلاب تصور می‌کردند که با فشارها و تحریم‌ها می‌توانند ملت ایران را ناامید سازند و آنان را از دستیابی به اهداف نظام منصرف کنند اما خوشبختانه برنامه‌ریزی‌های دشمن با شکست مواجه شد چرا که مردم آگاه هیچ گاه گرفتار نیرنگ دشمنان نخواهند شد.

رحمانی فضلی در ادامه به فتنه 88 اشاره کرد و افزود: دشمنان داخلی دست در دست مستکبران جهانی تلاش می‌کردند که فضای امن جامعه را مخدوش سازند تا از این سردرگمی و ناامنی به نفع خود بهره ببرند، اما ذکاوت مقام معظم رهبری و تعهد مردم به ارزش‌های انقلاب مانع دستیابی آنان به اهداف شومشان شد.

وی گفت: دشمنان پس ازناکامی در فتنه 88 باز هم به دنبال ضربه زدن به نظام بودند و قصد داشتند در انتخابات سال 92 نیز جریان فتنه 88 را راه اندازی کنند، اما حضور پرشور مردم در انتخابات مشت محکمی بردهان آنان بود.

وزیرکشور افزود: امروز دشمنان پس از ناکامی در اجرای نقشه‌های از پیش تعیین شده خود باز هم به دنبال فرصت هستند تا نقشه خود را عملی سازند که طرح موضوع هسته‌ای و بهانه‌گیری‌های نابه جای آنان نشأت گرفته از این عقده‌های کهنه است.

این مقام مسئول تأکید کرد: دشمنان بدانند تیم مذاکره کننده هسته‌ای ایران با درایت و پایمردی اهداف نظام را دنبال می‌کنند و به هیچ وجه حق مسلم ملت ایران را ضایع نمی‌کنند و به طور قطع ایران در مذاکرات هسته‌ای پیروز میدان خواهد بود؛ چرا که کشورهای حاضر در این مذاکرات ناچار هستند که شرایط ایران را بپذیرند.

رحمانی فضلی در ادامه از ظهور جریانات تکفیری سخن به میان آورد و گفت: امروز مستکبران با تقویت جریان‌های تکفیری می‌خواهند چهره اسلام را در نظر جهانیان مخدوش سازند و اسلام را به عنوان دین طرفدار جنگ و خون‌ریزی به مردم معرفی کنند.

وی اضافه کرد: اقدامات دشمنان کاری از پیش نخواهد برد؛ چرا که مردم جهان با اسلام واقعی که دین مودت و مهربانی است آشنایی کامل دارند و گرفتار تبلیغات سوء دشمنان اسلام نخواهند شد.

وزیر کشور در پایان سخنان خود گفت: کشور ایران پرچم اسلام، عدل و مبارزه با فساد را در دنیا به اهتزاز درآورده است بنابراین عملکرد ها باید متناسب با اهداف و ارزش های اسلامی پیش برود تا کشورهای دیگر از ایران به عنوان الگویی در این زمینه یاد کنند.

انتهای پیام

کد N306704