ضرغامی: پشتوانه مذاکرات هسته‌ای مقاومت ملت ایران است

سیاسی

سید عزت الله ضرغامی با بیان اینکه هیچ موفقیتی بدون مقاومت به دست نمی‌آید، خاطرنشان کرد: پشتوانه مذاکرات هسته‌ای مقاومت قهرمانانه ملت ایران است.

به گزارش سرویس تلویزیون و رادیو ایسنا، رییس سازمان صدا و سیما در آیین نکوداشت روز «دزفول»، روز مقاومت و پایداری گفت: مردم دزفول نماد مقاومت ملت ایران هستند. آنان با پایمردی و استقامت هشت ساله در مقابل حملات سنگین موشکی، توپخانه و بمباران‌های رژیم بعثی مقاومت کرده و هرگز شهر را ترک نکردند و نماز جمعه این شهر نیز حتی یک بار تعطیل نشد.

سید عزت‌الله ضرغامی مهمان‌نوازی و پذیرایی کم نظیر از رزمندگان دفاع مقدس و همچنین رزمنده‌پروری و تشکیل لشکر 7 ولی‌عصر را از دیگر شاخصه‌های دزفول ذکر کرد و گفت: هر کدام از این ویژگی‌ها به تنهایی می‌تواند ملتی را الگو و سرمشق جهانیان سازد.

رییس سازمان صداوسیما با یاد مرحوم آیت الله قاضی، امام جمعه بصیر و انقلابی دزفول گفت: او با وجود کهولت سن همیشه به استقبال رزمندگان می‌رفت و با استناد به آیات قرآن می‌گفت، خاک پای شما بسیجیان مایه برکت و شفای چشمان ماست.

ضرغامی گفت: نهضت‌های اجتماعی بدون مقاومت و ایستادگی مردم هرگز به نتیجه نمی‌رسد و همواره مقاومت مردم ضامن تداوم و بقای ارزش‌های به دست آمده است.

رییس سازمان صداوسیما افزود: پشتوانه مذاکرات هسته‌ای، سازش‌ناپذیری و مقاومت عزت‌مدارانه است و باران رحمت الهی از پس این مقاومت و پایمردی در انتظار ملت ایران است.

انتهای پیام

کد N303702