محمد تقی رهبر:

قوه قضاییه با هر فسادی که به بیت‌المال آسیب می زند قاطعانه برخورد کند

سیاسی

امام جمعه‌ی اصفهان، عملکرد قوه قضاییه را در رسیدگی به پرونده 3 هزار میلیارد تومانی خوب توصیف کرد.

حجت‌الاسلام و المسلمین رهبر در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با بیان این که حجم پرونده 3 هزار میلیارد تومانی بسیار سنگین بود و قوه قضاییه نیز در مقطع‌های مختلف به ارائه گزارش در این زمینه به مردم پرداخت، گفت: قوه قضاییه در ارتباط با این پرونده به صورت جدی وارد شد و کار سنگینی بود و تاکنون به خوبی در این ارتباط پیش رفته است.

این نماینده‌ی سابق مجلس با بیان این که باید قوه قضاییه با هرگونه فسادی که باعث اخلال در جامعه و آسیب زدن به بیت‌المال می‌شود برخورد قانع کننده و قاطع داشته باشد، در مورد اعدام مه آفرید خسروی متهم ردیف اول پرونده اختلاس بانکی در سکوت خبری گفت: شاید تشخیص قوه قضاییه این بوده و احتمالا سخنگوی قوه قضاییه در این ارتباط توضیح خواهد داد.

وی با بیان این که لزومی ندارد هر اعدام به صورت علنی برگزار شود تصریح کرد: اعدام مه آفرید خسروی متهم ردیف اول این پرونده در حقیقت هشداری به دیگر مفسدان اقتصادی است و می‌تواند در پیشگیری از جرم موثر باشد.

رهبر با بیان این که قوه قضاییه تازه در گام‌های اولیه اجرای احکام مفسدین این پرونده است تاکید کرد: قوه قضاییه باید در رسیدگی به این گونه پرونده‌ها به صورت جدی و قاطع برخورد کند.

انتهای پیام

کد N298568