احمدی لاشکی در تذکر شفاهی:

دولت تکلیف شرکت کنندگان آزمون استخدامی استانداری مازندران را مشخص کند

مجلس

حق نوار مرزی برای معلمان استان مازندران باید مورد نظر وزیر آموزش و پرورش قرار گیرد.

نماینده مردم نوشهر و چالوس با اشاره به بحث آزمون استخدامی در استان مازندران گفت: در تاریخ یازدهم اسفند 91استانداری مازندران آزمون های استخدامی را برای سازمان های مختلف در این استان برگزار کرد  اما به رقم اینکه در آزمون علمی وضعیت شرکت کنندگان مشخص شد اما هنوز در بلاتکلیفی به سر می‌برند، انتظار داریم که دولت هر چه سریعتر شرکت کنندکان در این آزمون ها را تعیین تکلیف کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، قاسم احمدی لاشکی در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی خطاب به وزیر جهاد کشاورزی با یادآوری بارش برف سنگین سال گذشته در استان مازندران گفت: حدود 11 و 12 بهمن 92 حادثه برف در استان مازندران خسارت های جدی را به حوزه باغداری، دام و طیور وارد کرد.

نماینده مردم نوشهر و چالوس  ادامه داد: متاسفانه تا این لحظه هیچ گونه حمایتی از باغداران رخ نداده است البته وزیر کشاورزی در آن زمان به استان مازندران آمده و مشکلات باغداران را از نزدیک دیدند ولی بانکها نیز تاکنون اقدام مثبتی در این زمینه انجام نداده‌اند.

وی تصریح کرد: موضوع بعدی بحث آزمون استخدامی در استان مازندران است در تاریخ یازدهم اسفند 91استانداری مازندران آزمون های استخدامی را برای سازمان های مختلف در این استان برگزار کرد به رقم اینکه در آزمون علمی وضعیت شرکت کنندگان مشخص شد اما هنوز در بلاتکلیفی به سر می‌برند، انتظار داریم که دولت هر چه سریعتر شرکت کنندکان در این آزمون ها را تعیین تکلیف کند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: همچنین حق نوار مرزی برای معلمان استان مازندران باید مورد نظر وزیر آموزش و پرورش قرار گیرد.

کد N288539