در گفتگو با مهر ؛

یک منبع ایرانی 26 تا 29 خرداد ماه را به عنوان زمان دور آتی مذاکرات تایید کرد

سیاست خارجی

یک دیپلمات آگاه ایرانی اعلام کرد : صحبت های اولیه درباره برگزاری مذاکرات آتی میان ایران و 1+5 در تاریخ 26 تا 29 خرداد ماه در وین صورت گرفته است اما هنوز تاریخ جلسه بعد از این زمان مشخص نشده است .

یک مقام آگاه ایرانی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره تاریخ مذاکرات دور آتی ایران و کشورهای 1+5، زمان 26 تا 29 خرداد ماه را به عنوان زمان دور آتی مذاکرات اعلام کرد .

وی در این باره گفت: ایران و 1+5 درباره زمان مذکور ( 16 تا 19 ژوئن) ، 26 تا 29 خرداد ماه صحبت های اولیه را انجام داده اند اما تاریخ جلسه بعدی بعد از این زمان هنوز مشخص نشده است .

بر اساس این گزارش خبرگزاری ایتارتاس روسیه به نقل از  یک منبع دیپلماتیک اعلام کرد که احتمال دارد دور بعدی مذاکرات ایران و 1+5 در سطح مدیران کل سیاسی طرف‌های مذاکره‌کننده از 16 تا 19 ژوئن برابر با 26 تا 29 خرداد ماه برگزارشود.

سید عباس عراقچی ، عضو ارشد تیم مذاکره کننده هسته ای کشورمان پیش از این اعلام کرده بود که مذاکرات قرار است در خرداد ماه ادامه یابد و دو دور مذاکره در خرداد ماه در سطح مدیران سیاسی برگزار خواهد شد که اعضای 1+5 در مورد زمان یکی از این مذاکرات هنوز به نتیجه نرسیده اند و به همین دلیل در آینده اعلام می شود.