۰

فراخوان پیشنهادات و انتقادات مردمی جهت برگزاری هرچه با شکوه تر مراسم 14 خرداد

  • ۸بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

روابط عمومی ستاد بزرگداشت حضرت امام خمینی(س) در اطلاعیه‌ای از عموم اندیشمندان، فرهیختگان، محققان، علماء و روحانیت ، جمعیت‌ها و احزاب وهمه وفاداران به راه و اندیشه امام راحل برای ارایه نظرات، پیشنهادات و انتقادات سازنده درخواست همکاری کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، متن این اطلاعیه به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

السلام علیک یا روح‌الله

ربع قرن از ارتحال ملکوتی آن یگانه دوران می گذرد. هم او که تنها برای خدا قیام کرد و با استبداد و استکبار به مبارزه برخاست.

امام عظیم الشان برای اعتلای کلمه توحید و به اهتزاز در آوردن پرچم اسلام ناب محمدی(ص) از خرداد 42 نهضت را آغاز و همگان را نسبت به مخاطراتی که اسلام عزیز را تهدید می کرد آگاه نمود. از آن روز تاکنون مبارزه با استعمار، استبداد، تحجر و واپسگرایی ابعاد عظیم جهانی یافته است.

بیست و پنجمین سالگرد ارتحال ملکوتی رهبر کبیر انقلاب اسلامی با اعیاد مبعث پیامبر رحمت حضرت ختمی مرتبت(ص) و میلاد حضرت اباعبدالله الحسین، قمر بنی هاشم و حضرت امام سجاد-سلام و صلوات خدا بر آنان- مقارن شده است. بدین جهت خادمان امام در ستاد بزرگداشت آمادگی دارند تا با گوش جان نظرات و پیشنهادات اقشار مختلف مردم عزیز خصوصا اندیشمندان، فرهیختگان، محققان، هنرمندان و روحانیت معزز، جمعیت ها، احزاب و همه عاشقان و دلدادگان بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی را در برگزاری هر چه با شکوهتر مراسم بزرگداشت حضرت امام خمینی(س) پذیرا باشند.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.