فراخوان پیشنهادات و انتقادات مردمی جهت برگزاری هرچه با شکوه تر مراسم 14 خرداد

روابط عمومی ستاد بزرگداشت حضرت امام خمینی(س) در اطلاعیه‌ای از عموم اندیشمندان، فرهیختگان، محققان، علماء و روحانیت ، جمعیت‌ها و احزاب وهمه وفاداران به راه و اندیشه امام راحل برای ارایه نظرات، پیشنهادات و انتقادات سازنده درخواست همکاری کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، متن این اطلاعیه به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

السلام علیک یا روح‌الله

ربع قرن از ارتحال ملکوتی آن یگانه دوران می گذرد. هم او که تنها برای خدا قیام کرد و با استبداد و استکبار به مبارزه برخاست.

امام عظیم الشان برای اعتلای کلمه توحید و به اهتزاز در آوردن پرچم اسلام ناب محمدی(ص) از خرداد 42 نهضت را آغاز و همگان را نسبت به مخاطراتی که اسلام عزیز را تهدید می کرد آگاه نمود. از آن روز تاکنون مبارزه با استعمار، استبداد، تحجر و واپسگرایی ابعاد عظیم جهانی یافته است.

بیست و پنجمین سالگرد ارتحال ملکوتی رهبر کبیر انقلاب اسلامی با اعیاد مبعث پیامبر رحمت حضرت ختمی مرتبت(ص) و میلاد حضرت اباعبدالله الحسین، قمر بنی هاشم و حضرت امام سجاد-سلام و صلوات خدا بر آنان- مقارن شده است. بدین جهت خادمان امام در ستاد بزرگداشت آمادگی دارند تا با گوش جان نظرات و پیشنهادات اقشار مختلف مردم عزیز خصوصا اندیشمندان، فرهیختگان، محققان، هنرمندان و روحانیت معزز، جمعیت ها، احزاب و همه عاشقان و دلدادگان بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی را در برگزاری هر چه با شکوهتر مراسم بزرگداشت حضرت امام خمینی(س) پذیرا باشند.

انتهای پیام

کد N285295