درخواست یاراحمدی از دستگاه‌ها در برگزاری باشکوه بزرگترین رویداد قرآنی

قرآن کريم,سازمان اوقاف

رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف بر همکاری همه دستگاه‌ها برای برگزاری باشکوه بزرگترین رویداد قرآنی جهان اسلام تاکید کرد.

رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف بر همکاری همه دستگاه‌ها برای برگزاری باشکوه بزرگترین رویداد قرآنی جهان اسلام تاکید کرد.

وی گفت: دعوت از متسابقان مسابقات بین المللی قرآن، امسال 5 ماه زودتر از همیشه آغاز و به طور رسمی دعوت‌ها از آذرماه سال 92 آغاز شده است.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، ولی یاراحمدی در نشست سراسری مسئولان کمیته‌ها و کارگروه‌های ستاد برگزاری سی و یکمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم اظهار کرد: همه دستگاه‌ها، نهادها و مسئولان کمیته‌ها باید تلاش کنند، این دوره از مسابقات با معنویت بالا و به طرز باشکوهی در شأن خود قرآن کریم و نظام جمهوری اسلامی ایران برگزار شود.

وی با بیان این‌که «کار برخی از کمیته‌ها پس از پایان سی امین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم آغاز شده است» افزود: کمیته فنی و کمیته پژوهش‌های قرآنی سی و یکمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم بلافاصله پس از اتمام مسابقات قبلی، کار خود را آغاز کردند و چاپ فراخوان مقالات و پوستر همایش بین المللی پژوهش‌های قرآنی در آبان ماه سال گذشته انجام شده است.

یاراحمدی با بیان این‌که «فرآیند دعوت از متسابقان خارجی امسال 5 ماه زودتر آغاز شده است» افزود: هم اکنون دوهفته مانده به برگزاری مسابقات بین المللی قرآن کریم، تعداد قابل توجهی از متسابقان خارجی، برای حضور، اعلام آمادگی کرده‌اند.

دبیر سی و یکمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم با اعلام این‌که «در جلسات ستاد برگزاری مسابقات شرح وظایف کمیته‌ها تبیین و ابلاغ شده و نقطه نظرات هریک از کمیته‌ها اخذ شده است» افزود: امسال شاخص‌های کیفی کمیته‌ها مشخص شده است و ملاک ارزیابی‌ها پس از اتمام مسابقات از سوی کمیته بازرسی، براساس این شاخص‌ها در دو بخش عمومی و اختصاصی خواهد بود.

انتهای پیام

کد N279626