با حضور آیت‌الله مقتدایی؛

جشنواره برترین‌های حوزه‌های علمیه خواهران برگزار می‌شود

دبیر جشنواره برترین‌های حوزه‌های علمیه خواهران از برگزاری هفتمین جشنواره برترین‌های حوزه‌های علمیه خواهران با تقدیر از طلاب و اساتید برتر این حوزه‌های علمیه در قم خبر داد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه قم، مریم الهی‌پور در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر افزود: در این جشنواره که شنبه 27 اردیبهشت در اردوگاه نرجس خاتون قم برگزار خواهد شد، از 63 برگزیده حوزه‌های علمیه خواهران در عرصه‌های آموزش، پژوهش و فرهنگی تقدیر خواهد شد.

وی با بیان اینکه در عرصه آموزش 27 نفر مورد تقدیر قرار خواهند گرفت، ادامه داد: در این عرصه 15 نفر به عنوان صاحبان رتبه‌های برتر و شایستگان تقدیر مسابقات علمی، 4 نفر به عنوان صاحبان رتبه‌های برتر و شایسته تقدیر آزمون ورودی مقطع سطح سه و 8 نفر طلاب برتر و شایسته تقدیر دوره عمومی دیپلم و دوره عمومی سیکل تقدیر خواهند شد.

دبیر جشنواره برترین‌های حوزه‌های علمیه خواهران اضافه کرد: در عرصه پژوهش 17 نفر شامل 2 نفر اساتید صاحب مقاله برتر، یک نفر صاحب کتاب برتر، یک نفر صاحب پایان‌نامه برتر، یک نفر صاحب تحقیق پایانی برتر، یک طلبه صاحب مقاله برتر و 9 نفر برگزیدگان مسابقه پژوهشی رشد مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

وی برترین‌های عرصه فرهنگی را 19 نفر دانست و یادآور شد: در این عرصه 12 نفر از برترین‌های مسابقه کتابخوانی شهید مطهری، یک نفر مبلغ برتر، یک نفر سردبیر نشریه برتر، یک نفر مربی برتر، یک نفر دانش‌آموخته برتر و سه نفر مشاور برتر تقدیر خواهند شد.

الهی‌پور با اشاره به اینکه جشنواره هر ساله با معرفی برگزیدگان حوزه‌های علمیه خواهران در عرصه‌های مخلتف برگزار می‌شود، اضافه کرد: امسال در مراسم پایانی این جشنواره شاهد سخنرانی آیت‌الله مقتدایی رییس شورای سیاست‌گذاری و حجت‌الاسلام و المسلمین محمودرضا جمشیدی مدیر حوزه‌های علمیه خواهران و حجت‌الاسلام و المسلمین قرائتی و همچنین معاونان مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران خواهیم بود.

انتهای پیام

کد N278977