خندان به ایلنا خبرداد:

ارجاع پرونده روزنامه‌ آسمان به شعبه 79 دادگاه کیفری استان تهران

سیاست داخلی,روزنامه بهار,روزنامه آسمان

روزنامه آسمان به دلیل انتشار مطالب خلاف موازین اسلامی و توهین به مقدسات اسلامی در اول اسفندماه سال گذشته با حکم دادستانی تهران توقیف شد.

وکیل مدیرمسئول روزنامه آسمان از ارسال پرونده این روزنامه به شعبه 79 دادگاه کیفری استان تهران خبرداد.

جمال خندان در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا با اعلام این مطلب افزود: صبح امروز برای پیگیری پرونده به دادسرای فرهنگ و رسانه مراجعه کردم که متوجه شدم پس از صدور کیفرخواست پرونده روزنامه به شعبه 79 دادگاه کیفری استان تهران ارجاع شده است.

وکیل مدیرمسئول روزنامه آسمان در پاسخ به این پرسش که آیا زمان رسیدگی به این پرونده مشخص شده است، گفت: هنوز قضات شعبه 79 برای رسیدگی این پرونده تعیین وقت نکرده‌اند.

وی که وکالت مدیرمسئول روزنامه بهار را نیز برعهده دارد، در خصوص آخرین وضعیت پرونده این روزنامه نیز گفت:‌ پس از صدور حکم بدوی از سوی شعبه 76 دادگاه کیفری استان تهران مبنی بر توقیف شش ماهه این روزنامه  و نیز محکومیت به حبس 91 روزه مدیر مسئول که به مدت دو سال تعلیق شده است، در مدت قانونی به حکم صادره اعتراض و پرونده اکنون در شعبه 32 دیوان عالی کشور در حال رسیدگی است.

به گزارش ایلنا روزنامه آسمان به دلیل انتشار مطالب خلاف موازین اسلامی و توهین به مقدسات اسلامی در اول اسفندماه سال گذشته با حکم دادستانی تهران توقیف شد.

کد N274506