۰
دستور کار کمیسیون‌های مجلس؛

بررسی طرح افزایش نرخ باروری و پیشگیری از کاهش جمعیت / پاسخ طیب نیا به سوالات نمایندگان در کمیسیون برنامه و بودجه

  • ۱۷بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
مجلس

کمیسیونهای مجلس شورای اسلامی هفته آینده، دعوت از وزیر اقتصاد و دارایی برای پاسخگویی به سوالات 5 نماینده مجلس، بررسی طرح افزایش نرخ باروری و پیشگیری از کاهش رشد جمعیت کشور و بررسی نحوه اعمال استاندارد خودروهای تولید داخل به ویژه اتوبوس‌های اسکانیا را در دستور کار خود دارند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی مهر، مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه و دوشنبه هفته آینده جلسه علنی دارد و کمیسیون های تخصصی مجلس به بررسی طرح ها ولوایح حوزه های مربوطه می‌پردازند.

کمیسیون اصل 90 روز یکشنبه دعوت از مدیران وزارتخانه‌های صنعت،‌ معدن و تجارت و راه و شهرسازی، سازمان ملی استاندارد ایران و راهور ناجا برای بررسی نحوه اعمال استاندارد خودروهای تولید داخل به ویژه اتوبوس‌های اسکانیا را در دستور کار خود دارد.

کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای سیاست های اصل 44 پیگیری بحث اقتصاد مقاومتی و و بررسی طرح تشکیل مبارزه با مفاسد اقتصادی در دستور کار این کمیسیون در روز دوشنبه قرار دارد.

کمیسیون آموزش و پرورش روز یکشنیه میزبان وزیر علوم و تحقیقات و فناوری است تا فرجی دانا گزارشی در مورد وضعیت بورسیه دانشجویان ارائه دهد.

روز یکشنبه ارائه بررسی لایحه  اصلاح قانون مالیات های مستقیم و اصلاحات آن در دستور کار کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی قرار دارد.

همچنین روز یکشنبه کارگروه روابط خارجی مجلس بررسی توافق نامه ژنو را با حضور کاشناسان و مسئولان ذی ربط در دستور کار خود دارد.

کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات روز دوشنبه از وزیر اقتصاد و دارایی برای پاسخگویی به سوال 5 نماینده مجلس دعوت کرده است.

بررسی  طرح افزایش نرخ باروری و پیشگیری از کاهش  رشد جمعیت کشور در دستور کار روز یکشنبه کمیسیون بهداشت و درمان قرار دارد، این طرح همچنین در دستور کار روز یکشنبه کمیسیون فرهنگی نیز قرار دارد.

 

 

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.