کمیجانی به ایسنا خبر داد

مجمع فرهنگیان ایران اسلامی دفاتر و فعالیت‌های خود را گسترش می‌دهد

دبیرکل مجمع فرهنگیان ایران اسلامی گفت: در فضای پیش‌آمده بعد از انتخابات 24 خرداد 92، مجمع فرهنگیان ایران اسلامی گسترش تشکیلات خود در سراسر کشور را در دستور کار خود قرار داده است.

دبیرکل مجمع فرهنگیان ایران اسلامی گفت: در فضای پیش‌آمده بعد از انتخابات 24 خرداد 92، مجمع فرهنگیان ایران اسلامی گسترش تشکیلات خود در سراسر کشور را در دستور کار خود قرار داده است.

فرج کمیجانی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، اظهار کرد: مجمع فرهنگیان ایران اسلامی در این مدت توانسته شعبه‌های استانی خود را در تهران، سیستان و بلوچستان، بوشهر، هرمزگان، گلستان، استان مرکزی، زنجان، مازندران، خراسان شمالی، جنوبی و رضوی راه‌اندازی و ترمیم کند.

وی با بیان اینکه "نظام آموزش و پرورش ما نیازمند خلاقیت و کارآمد است"، افزود: برای رسیدن به اهداف سند تحول نظام آموزش و پرورش و سند چشم‌انداز بیست ساله، نیازمند بکارگیری نیروهای دلسوز، توانمند، آموزش دیده، خلاق و مؤثر از همه طیف‌های فعال در آموزش و پرورش که به شعارهای رئیس‌جمهور معتقدند، هستیم.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب همچنین اعلام کرد که در آینده نزدیک، مجمع فرهنگیان ایران اسلامی در تمام استان‌های کشور شعبه‌های خود را ترمیم و فعال خواهد کرد.

کمیجانی ادامه داد: این تشکل آگاهانه و با ترسیم واقعیت‌ها در بین آحاد جامعه حمایت خود را از کلیات برنامه‌های رئیس‌جمهور بویژه در حوزه راهبرد سیاست خارجی و رفع تحریم‌ها و بازسازی اقتصاد ویران شده کشور اعلام می‌کند.

وی با بیان اینکه "مجمع فرهنگیان ایران اسلامی به مشکلات دولت در بخش آموزش و پرورش به خوبی واقف است"، گفت: ما می‌دانیم که حل این مسائل انباشته شده، نیازمند زمان، عزم ملی و همراهی همه نهادهای حکومتی است و در نتیجه از رئیس‌جمهور و هیأت دولت درخواست می‌کنیم که اهتمام بیشتری نسبت به رفع مشکلات معلمان و مسأله آموزش و پرورش داشته باشد تا فرهنگیان فرهیخته جامعه به جایگاه واقعی‌شان از نظر مادی و معنوی برسند.

انتهای پیام

کد N268523