یک فعال دانشجویی: فاصله بین نقد و تخریب در جامعه ما کم است

تخريب,دانشجويي,تشكل دانشجويي,نقد و انتقاد

یک فعال دانشجویی گفت: در کشور ما فاصله زیادی بین نقد و تخریب وجود ندارد و همیشه از فضای نقد طوری استفاده می‌کنند که مسأله به تخریب کشیده شود.

یک فعال دانشجویی گفت: در کشور ما فاصله زیادی بین نقد و تخریب وجود ندارد و همیشه از فضای نقد طوری استفاده می‌کنند که مسأله به تخریب کشیده شود.

حامد دل‌فاردی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، اظهار کرد: انتقاد از مسئولان، حق همه مردم است، چراکه مسئولیت را به آنها داده‌اند اما متأسفانه آستانه نقدپذیری در جامعه ما پایین است. همچنین از دیگر آسیب‌های موجود برای فضای نقد، نبودن فاصله‌ بین انتقاد و تخریب است.

وی با بیان اینکه "تخریب، مخالف آموزه‌های دینی است"، افزود: عده‌ای برای تخریب دولت از شب‌نامه، فیلم و ... استفاده می‌کنند که این روش برخلاف آموزه‌های دینی ماست. کسانی که به قصد تخریب دولت عمل می‌کنند، باید بدانند که این دولتمردان چهار سال بر سر کار خواهند بود و تخریب آنان به معنای تخریب برنامه‌های نظام است.

دبیرکل سازمان انجمن‌های اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی همچنین گفت: البته گاهی نیز خود دولت بهانه رفتارهای تخریب‌آمیز را به دست مخالفانش می‌دهد. باید با رعایت قوانین و عملکرد صحیح، بهانه‌ها را از آنان گرفت.

دل‌فاردی با اشاره به جشن روز زن و حواشی مربوط به آن، گفت: نگاه دولت و آقای روحانی به آن جشن، نگاهی فرهنگی بود که روز زن را به جهانیان معرفی کنند اما مردم از چنین جشن‌ها و مراسمی خاطره خوشی ندارند و در عین حال بهانه‌ای نیز ایجاد می‌شود که مخالفان دست به تخریب دولت بزنند.

انتهای پیام

کد N259124