۰

پیام تبریک جلالی به مناسبت روز معلم

  • ۱۳بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس طی پیامی ضمن تبریک روز معلم فرهنگ امروز و فردای ایران اسلامی را رهین دستان و آموزه های آموزگاران دانست.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، به گزارش روابط عمومی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی متن کامل پیام کاظم جلالی نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس به این شرح است:

«12 اردیبهشت ماه سالروز شهادت استاد شهید مرتضی مطهری اسوه علم و ایمان و تقارن آن با روز معلم، بیانگر راه روشن و مسیر متعالی معلمان ایران اسلامی است، معلمانی که با آموزه‌های توام با ایمان و عمل خویش از دوران انقلاب و سال‌های دفاع مقدس تا به امروز شیوه‌ای متفاوت از آموزش همراه با پرورش را در پهنه گیتی نقش زدند.

بی‌شک فرهنگ امروز و فردای ایران اسلامی، رهین دستان و آموزه‌های آموزگارانی است که می‌توانند با چراغ فروزنده تعلیمات خود در عرصه فرهنگ و ایجاد عزمی ملی در کنار تربیت مدیران جهادی، چشم انداز ایران فردا را روشن سازند.

تقدیم 3 هزار و 700 شهید معلم و بیش از 35 هزار شهید دانش آموز در سال های جنگ تحمیلی بیانگر آموزشی به رنگ ایثار و پرورشی به بوی فداکاری از سوی معلمان ایران اسلامی است که این زیبایی تنها سزاوار چراغ‌های فروزنده سرزمین علم و ادب این مرزوبوم است.

اینجانب با گرامیداشت یاد و خاطره استاد شهید مرتضی مطهری و تبریک روز معلم به معلمان، توفیق روزافزون طلایه داران علم، ادب و اقتصاد ایران اسلامی را در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج )، از خداوند منان خواستارم.»

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.