پیام تبریک جلالی به مناسبت روز معلم

سیاسی

نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس طی پیامی ضمن تبریک روز معلم فرهنگ امروز و فردای ایران اسلامی را رهین دستان و آموزه های آموزگاران دانست.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، به گزارش روابط عمومی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی متن کامل پیام کاظم جلالی نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس به این شرح است:

«12 اردیبهشت ماه سالروز شهادت استاد شهید مرتضی مطهری اسوه علم و ایمان و تقارن آن با روز معلم، بیانگر راه روشن و مسیر متعالی معلمان ایران اسلامی است، معلمانی که با آموزه‌های توام با ایمان و عمل خویش از دوران انقلاب و سال‌های دفاع مقدس تا به امروز شیوه‌ای متفاوت از آموزش همراه با پرورش را در پهنه گیتی نقش زدند.

بی‌شک فرهنگ امروز و فردای ایران اسلامی، رهین دستان و آموزه‌های آموزگارانی است که می‌توانند با چراغ فروزنده تعلیمات خود در عرصه فرهنگ و ایجاد عزمی ملی در کنار تربیت مدیران جهادی، چشم انداز ایران فردا را روشن سازند.

تقدیم 3 هزار و 700 شهید معلم و بیش از 35 هزار شهید دانش آموز در سال های جنگ تحمیلی بیانگر آموزشی به رنگ ایثار و پرورشی به بوی فداکاری از سوی معلمان ایران اسلامی است که این زیبایی تنها سزاوار چراغ‌های فروزنده سرزمین علم و ادب این مرزوبوم است.

اینجانب با گرامیداشت یاد و خاطره استاد شهید مرتضی مطهری و تبریک روز معلم به معلمان، توفیق روزافزون طلایه داران علم، ادب و اقتصاد ایران اسلامی را در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج )، از خداوند منان خواستارم.»

انتهای پیام

کد N258186