سردار جعفری:از نظر توان موشکی در وضعیت بسیار خوبی هستیم

سیاسی

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: آمادگی اعتقادی، ویژگی بارز سپاه و عامل برتری سپاه در بین ارتش‌های دنیا است.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: آمادگی اعتقادی، ویژگی بارز سپاه و عامل برتری سپاه در بین ارتش‌های دنیا است.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه آذربایجان شرقی سردار محمد علی جعفری، در جمع شورای فرماندهان سپاه عاشورا گفت: هویت و موجودیت سپاه به شادابی، تحرک، انقلابی بودن و ولایت مداری و دفاع از حالت پیش روندگی انقلاب است و به همین منظور باید به عنوان موتور محرکه انقلاب اسلامی عمل بکند.

وی با بیان این‌که تمرکز به ابعاد ایمانی و دقت در امور تنها راه انقلابی ماندن است، افزود: معنی پاسداری غیر محافظه کارانه از انقلاب همین است و اگر ما درست به وظیفه و تکلیف خود عمل کنیم بسیاری از موانع از سر راه انقلاب برداشته می‌شود .

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: امروز سختی کار به مراتب بالاتر و بیشتر از دوران دفاع مقدس است، چرا که امروز برای حضور در میدان مبارزه با تهاجمات فرهنگی به درجه خلوص بیشتری نسبت به گذشته نیاز داریم و دیروز سطح تهاجمات دشمن خاک و موقعیت جغرافیایی بود اما امروزه ، ایمان، باور و اعتقادات مردم است.

وی همچنین با اشاره به ماموریت خطیر سپاه های استانی در حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی، گفت: زنده نگه داشتن گفتمان انقلاب اسلامی، ارتباط دلی با مجموعه و همچنین پرهیز از ماندن در فعالیت های بروکراتیک و گرفتاری های سازمانی باعث پویایی و عمل انقلابی سپاه در عرصه های مختلف خواهد بود.

جعفری با اشاره به آمادگی و توان نظامی سپاه گفت: از نظر امادگی نظامی و امنیتی خصوصا توان موشکی در وضعیت بسیار خوبی هستیم، اما ویژگی بارز سپاه به آمادگی اعتقادی است و این عامل برتری سپاه در بین ارتش های دنیاست.

انتهای پیام

انتهای پیام

کد N256307