ميرحسين در بيمارستان آنژيوگرافي قلب شد

ميرحسين موسوی

مهندس میرحسین موسوی روز سه شنبه توسط ماموران به بخش سی سی یو بیمارستان قلب تهران منتقل و تحت عمل آنژیوگرافی قرار گرفت.


 


نرگس موسوی دختر مهندس موسوي در گفتگو با سايت نزديك به ميرحسين مي‌گوید: همه مي‌دانستند که قلب ایشان در این سه سال مشکل پیدا کرده.... از روز شنبه هم که حالشان بدتر شده بوده، ...ما هم کلا خبر نداشتیم تا الان. امروز باید به طور طبیعی ملاقات مي‌داشتیم و من از صبح همه اش منتظر بودم و دلشوره داشتم. حالم خیلی بد بود و نمی دانستم علتش چیست، تا اینکه فهمیدیم امروز به جای اینکه ملاقاتشان کنیم باید خبر بستری شدن ایشان را در تنهایی بشنویم.

وي افزود: حالا هم اصلا خبر نداریم و نمی دانیم وضعیت ایشان چگونه بوده. آیا استنت گذاشته اند؟ آیا رگی بسته بوده؟‌ در چه مرحله هستند؟‌ ما هیچ نمی دانیم، هیچ! در صورتی که این حق ماست که از حال پدرمان باخبر باشیم. من امروز رفتم سر کار، مشغول زندگی عادی ام بودم. اما حالا فهمیده‌ام در تمام این مدت پدرم روی تخت بیمارستان بوده، ما دردمان را به چه کسی باید بگویيم؟

زهرا موسوی ديگر فرزند موسوي هم گفت: پدرم در بیمارستان نتوانسته تست ورزش را تحمل کند و در نهایت با توجه به مشکلات قلبی وی، پزشکان اقدام به آنژیوگرافی کرده‌اند. وی تاکید مي‌کند که مشکلات اخیر مهندس موسوی مربوط به روز جمعه است که در آن روز حالش به هم مي‌خورد و از روز شنبه به مراتب حالش بدتر مي‌شود، تا آنکه در روز یکشنبه پزشک به بالین ایشان آورده مي‌شود و توصیه به پیگیری جدی مي‌کند؛ تا آنکه در نهایت در روز سه شنبه میرحسین به بیمارستان منتقل مي‌شود تا عمل آنژیوگرافی که از مدت ها قبل به آن نیاز داشت، بر روی قلب وی انجام شود.

وي گفت: فرزندان این پدر و مادر، ما هستیم و باید قبل از هر کسی ما در جریان مسائل آنها قرار بگیریم. حالا بر فرض بگویند پدر هیچ مشکلی ندارد و قلبش مانند یک جوان ۲۰ ساله کار مي‌کند... آیا ما حق نداریم در کنارشان باشیم؟ اصلا اگر زبانم لال قضیه تمام مي‌شد... ما حق نداشتیم در آن لحظات کنار پدر و مادرمان باشیم؟
کد N254924