۰

نعمتی:گفت‌وگوی رئیس جمهور با مردم بسیار شفاف و صریح بود

  • ۶بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

نماینده مردم اسدآباد در مجلس با ارزیابی مثبت از گفت‌وگو‌ی رئیس جمهور با مردم اظهار کرد: این گفت‌وگو‌ بسیار شفاف، روشنگرانه و با صراحت لهجه بود.

بهروز نعمتی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، در ارزیابی خود از گفت‌وگوی شب گذشته رئیس جمهور با مردم گفت: آقای رئیس جمهور مباحث مختلف را انصافا بسیار شفاف با مردم در میان گذاشت و توقع نیز از آقای روحانی همین است.

وی ادامه داد: مصاحبه شب گذشته حاکی از عقلانیت رئیس جمهور بود که علاوه بر بیان نکات مثبت، نکات منفی، دغدغه‌ها و گله‌مندی‌ها را نیز با مردم در میان گذاشت و من فکر می‌کنم این روند باید در کشور ادامه داشته و همه مسئولان با صراحت لهجه با مردم صحبت کنند.

این عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به مباحث مطرح شده در خصوص اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها توسط رئیس جمهور گفت: طبیعتا در بحث یارانه ما مکلف به اجرای قانون هستیم که بحث مبسوطی توسط رئیس جمهور در این خصوص و حمایت از تولید بیان شد.

نعمتی با بیان اینکه این گزارش‌ها بسیار مفید هستند و همواره باید ادامه داشته باشند، در خصوص برخی انتقادها و تخریب‌ها انجام شده اظهار کرد: اگر قرار است نقد کنیم، هیچ ایرادی ندارد. هرکس می‌تواند به بیان انتقادات سازنده بپردازد که این امر موجب رشد و شکوفایی کشور می‌شود.

این نماینده مجلس خاطر نشان کرد: اما در حال حاضر بحث موجود، بحث انتقادات حزبی و گروهی است. افراد باید بدانند که نمی‌توانند از طرفی داعیه طرفداری از دولت را داشته باشند و از طرف دیگر به انتقادات همراه با تخریب بپردازند.

وی افزود: تخریب‌هایی اخیر که از جانب عده‌ای انجام شد، هیچگاه موثر نخواهد بود؛ این‌ها ترفند‌هایی است که دیگر نخ‌نما شده‌اند.

نعمتی در پایان با تاکید بر همراهی و همکاری سایر مسئولان در قوای سه گانه با دولت گفت: ان‌شاءالله ارائه این گزارش‌ها همانطور که خود رئیس جمهور گفتند ادامه داشته باشد. چرا که برای فضای عمومی جامعه بسیار مفید است.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.