محتشمی به ایسنا خبر داد

حمایت جبهه اصلاح‌طلبان از پیشنهاد تشکیل جبهه واحد اصلاحات

احزاب,اصلاح‌طلبان,جبهه اصلاحات

سخنگوی جبهه اصلاح‌طلبان با اشاره به پیشنهاد رسول منتجب‌نیا مبنی بر تشکیل جبهه واحد اصلاحات، گفت: جبهه اصلاح‌طلبان از طرح هر پیشنهادی مبنی بر تشکیل جبهه واحد اصلاح‌طلبی استقبال می‌کند.

مجید محتشمی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، با اشاره به پیشنهاد تشکیل جبهه واحد اصلاحات از سوی رسول منتجب‌نیا - قائم‌مقام دبیرکل حزب اعتماد ملی - خاطرنشان کرد: در دیداری که طی روزهای اخیر با آقای منتجب‌نیا داشتم، استقبال جبهه اصلاح‌طلبان از پیشنهاد ایشان را اعلام کردم.

وی افزود: همچنین در این دیدار مانند گذشته آمادگی جبهه اصلاح‌طلبان برای ایجاد جبهه واحد اصلاح‌طلبی در سراسر کشور را اعلام کردیم. در این دیدار قرار بر این شد که آقای منتجب‌نیا با آقای خاتمی نیز مذاکراتی داشته باشند و موضوعاتی را که قبلاً به ایشان پیشنهاد داده بودند، مجدداً مطرح کنند تا با حمایت سران اصلاحات، جبهه واحد اصلاح‌طلبی به زودی در کشور تأسیس شود.

سخنگوی جبهه اصلاح‌طلبان خاطرنشان کرد: با تأسیس جبهه واحد اصلاح‌طلبی، نهادی لیدری (شورای مرکزی) با حضور نمایندگان احزاب اصلاح‌طلب تشکیل خواهد شد. به دنبال این ساختار تشکیلاتی، طبعاً جبهه واحد اصلاح‌طلبی در استان‌ها و شهرستان‌های مختلف نیز ایجاد می‌شود.

محتشمی با بیان اینکه "جبهه اصلاح‌طلبان از دو سال قبل پیشنهاد طرح ایجاد جبهه واحد اصلاح‌طلبی را مطرح کرده بود"، گفت: در این دیدار قرار شد ساختار مورد نظر ما به اطلاع آقای خاتمی رسانده شود و هرچه سریعتر اقدامات لازم برای تشکیل و تثبیت جبهه واحد اصلاح‌طلبی انجام شد.

وی با اشاره به آثار و نتایج حاصل از ایجاد جبهه واحد اصلاح‌طلبان خاطرنشان کرد: آثار و برکات این وحدت موجب می‌شود که جبهه اصلاح‌طلبان در انتخابات مجلس دهم لیست واحدی از کاندیداهای خود را در حوزه‌های انتخابیه سراسر ارائه دهند.

سخنگوی جبهه اصلاح‌طلبان افزود: با توجه به اینکه اکثریت ملت ایران طرفدار گفتمان اصلاحات در کشور هستند، قطعاً لیست جبهه واحد اصلاح‌طلبان مورد استقبال همگان قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام

کد N241925