نماینده قائنات:

کارگروهی برای رسیدگی به اتفاقات زندان اوین تشکیل شود

سیاسی

نماینده مردم قائنات در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: فضای مجلس را نباید سیاسی کرد و نباید اجازه داد ابرهای سیاه سیاست بر مجلس سایه اندازد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، جواد هروی طی تذکر شفاهی خود در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: امروز کشور در سال اقتصاد و فرهنگ با مدیریت جهادی و عزم ملی نیاز به آرامش دارد و نباید فضای سیاسی حاکم بر این شرایط شود اما متاسفانه برخی از اظهارنظرها در مجلس نشان از عدم شناخت تفاوت میان دخالت و نظارت است.

وی افزود: این رفتارها را باید کنار گذاشت و توجه داشت که کشور ما سرزمین ثبات است چه ثبات در دانشگاه و چه ثبات در زندان و پرداختن به موضوعات کم‌اهمیت و جنجال‌سازی نظیر موضوع ریچارد فرای در شان مجلس نیست و باید نگاه فرهنگی و فرهیخته جایگزین رفتارهای سیاسی شود.

نماینده مردم قائنات در مجلس تاکید کرد: لازم است کارگروهی برای رسیدگی به اتفاقات زندان اوین که موجبات نگرانی خانواده‌های زندانیان و بسیاری از مردم را فراهم کرده تشکیل شود.

وی در تذکر خود خطاب به رییس‌جمهور و وزرا خواستار رسیدگی به محرومیت منطقه شرق کشور شد که باعث موج مهاجرت گسترده و بی‌سابقه‌ای شده است و همچنین از وزیر راه و شهرسازی نیز خواست که به راه‌های مواصلاتی قائنات، بیرجند و یزدان توجه ویژه‌ای نماید.

انتهای پیام

کد N240751