با توجه به سال «اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی»

معاونت فرهنگی قوه قضائیه برنامه‌های عملیاتی‌اش را تبیین می‌کند

مدیرکل برنامه‌ریزی و تحقیقات معاونت فرهنگی قوه قضائیه گفت: همایش بررسی و تبیین برنامه‌های عملیاتی سال 1393 این معاونت در استان بوشهر برگزار می‌شود.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، علیرضا یوسف‌زاده اظهار کرد: با توجه به نامگذاری سال 1393 از سوی مقام معظم رهبری به عنوان «اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی» و به منظور ایفای نقش موثر در تحقق اهداف نامگذاری و برطرف کردن دغدغه‌های مقام معظم رهبری در امور فرهنگی، معاونت فرهنگی قوه قضائیه اقدام به برگزاری همایش سه روزه از 27 الی 29 فروردین ماه سال جاری با عنوان «بررسی و تبیین برنامه‌های عملیاتی سال 93 معاونت فرهنگی قوه قضائیه» در استان بوشهر کرده است.

وی افزود: این همایش با حضور معاون فرهنگی قوه قضائیه، معاونان فرهنگی روسای کل دادگستری های سراسر کشور، سازمان های تابعه دستگاه قضایی و مسئولان فرهنگی تشکیل خواهد شد.

وی ادامه داد: بیش از 60 عنوان برنامه در معاونت فرهنگی قوه قضائیه برای سال 93 طراحی شده است که به منظور بررسی عملیاتی آن ها چهار کارگروه خدمات مشاوره و توسعه فرهنگ حقوقی قضایی جامعه، فرهنگ دینی و انقلابی کارکنان و خانواده‌های آن‌ها، فرهنگ حرفه‌ای و اخلاق سازمانی و شعار سال 93 در همایش تشکیل خواهد شد.

انتهای پیام

کد N229958