معاون اول رئیس‌جمهور تاکید کرد

استقبال دولت از نقش‌آفرینی تشکل‌های مردم نهاد

ايران,دولت,معاون اول رييس جمهور,احزاب,اسحاق جهانگيري

معاون اول رئیس‌جمهور ضمن استقبال از تحرک و نقش‌آفرینی تشکل‌های مردم‌نهاد، خواستار بهره‌مندی بدنه دولت از توان فکری و تجربیات مدیران پیشین شد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) اسحاق جهانگیری صبح روز پنج شنبه در ملاقات با تعدادی از استانداران سابق، مدیران باتجربه را از سرمایه‌های فکری کشور توصیف کرد که نیروهای باتجربه و کارآزموده آن می‌توانند پشتوانه فکری مناسبی برای دولت یازدهم باشند.

وی به مشکلات متعدد دولت در حوزه‌های سیاسی و اقتصادی در آغاز کار اشاره کرد و افزود: در ماه‌های گذشته گام‌های قابل قبولی در این حوزه‌ها برداشته شده و تلاش می‌کنیم تا شرایط زندگی مردم بهبود پیدا کند؛ ضمن این‌که دولت تدبیر و امید، خود را از نظرات و پیشنهادات مدیران گذشته محروم نمی‌کند.

وی در خاتمه ضمن تشریح دستاوردهای سیاست خارجی دولت هم‌چنین گفت: موضوعات مرتبط با سیاست داخلی هم برای دولت مهم بوده و ان‌شاءالله در سال ۱۳۹۳ شاهد اتفاقات خوبی در حوزه احزاب خواهیم بود.

در این ملاقات برخی از استانداران سابق نیز نکاتی در خصوص مشکلات بخش تولید، طرح های عمرانی نیمه تمام در استان ها، مسائل مربوط به طرح هدفمندسازی یارانه ها و لزوم شکل گیری تشکل ها، احزاب و نهادهای مردم نهاد بیان کرده و بر ضرورت حمایت دولت از بخش خصوصی تاکید کردند.

انتهای پیام

کد N229850