واکنش عراقچی به انتشار فایل صوتی منتسب به وی در اینترنت

سیاست خارجی

عضو ارشد تیم مذاکره کننده هسته ای از همه رسانه ها خواست در شرایطی که مذاکرات به مراحل حساس و پیچیده کنونی رسیده، از اظهارات و ادعاهای بی‌پایه و اساسی که مغایر با منافع ملی و در راستای اهداف بیگانگان و دشمنان ایران اسلامی است خودداری کنند.

معاون وزیر امور‌خارجه از همه رسانه‌ها خواست در شرایطی که مذاکرات به مراحل حساس و پیچیده کنونی رسیده، از اظهارات و ادعاهای بی‌پایه و اساسی که مغایر با منافع ملی و در راستای اهداف بیگانگان و دشمنان است خودداری کنند.

سید عباس عراقچی معاون وزیر امور خارجه کشورمان در پاسخ به خبرنگار ایلنا، درباره انتشار فایل صوتی منتسب به وی در فضای مجازی و برخی رسانه‌ها، با ابراز تعجب از پخش ناقص و تحریف شده سخنانش در یک جلسه خصوصی عنوان کرد: نگرانم که اینطور بازی با منافع ملی تا کجا می‌خواهد پیش برود!

عضو ارشد تیم مذاکره کننده هسته‌ای از همه رسانه‌ها خواست در شرایطی که مذاکرات به مراحل حساس و پیچیده کنونی رسیده، از اظهارات و ادعاهای بی پایه و اساسی که مغایر با منافع ملی و در راستای اهداف بیگانگان و دشمنان  ایران اسلامی است خودداری کنند.

وی در عین‌حال تاکید کرد:  همان طور که رئیس‌جمهور محترم در نامه خود به مقام معظم رهبری نیز اشاره فرموده اند توافق ژنو صراحتا حقوق هسته‌ای کشورمان را به رسمیت شناخته و با پذیرش ادامه غنی‌سازی در ایران، حق غنی‌سازی جمهوری سالامی ایران را تثبیت کرده است.

کد N228450