امیر صباحی‌فرد:

اجازه تجاوز هیچ جنبنده‌ای به آسمان کشور را نخواهیم داد

سیاست داخلی

در تمام ساعات شبانه‌روز آسمان کشور را رصد می‌کنیم و اجازه تجاوز هیچ جنبنده‌ای را به آسمان کشور عزیزمان نخواهیم داد.

جانشین فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء(ص) گفت: در تمام ساعات شبانه‌روز آسمان کشور را رصد می‌کنیم و اجازه تجاوز هیچ جنبنده‌ای را به آسمان کشور عزیزمان نخواهیم داد.

به گزارش ایلنا، امیر علیرضا صباحی‌فرد جانشین فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) در جریان بازدید از یگان‌های قرارگاه پدافند هوایی که برای رژه 29 فروردین، روز ارتش جمهوری اسلامی ایران آماده می‌شوند، ضمن ابراز رضایت از آمادگی یگان‌های مذکور گفت: به‌فضل الهی امروز پدافند هوایی آماده‌تر و چالاک‌تر از هر زمانی است و این نتیجه تلاش‌ها و مجاهدت‌های جهادگونه کارکنان این قرارگاه است.

وی در ادامه با بیان اینکه پدافند هوایی با بهره‌گیری از تمامی تجهیزات در دفاع از آسمان کشور آماده است، افزود: در تمام ساعات شبانه‌روز آسمان کشور را رصد می‌کنیم و اجازه تجاوز هیچ جنبنده‌ای را به آسمان کشور عزیزمان نخواهیم داد.

جانشین قرارگاه پدافند هوایی با بیان "امروز در وضعیتی قرار داریم که می‌توانیم نیازمندی‌های خود را در داخل تأمین کنیم" گفت: ملت بزرگ ایران در روز 29 فروردین شاهد نمایش صلابت و اقتدار فرزندان خود در ارتش خواهند بود و قرارگاه پدافند هوایی نیز با نمایش دستاوردهای جدید دفاعی خود عزت و اقتدار خود را به رخ جهانیان خواهد کشید.

کد N228290