ما را به یهود تشبیه می کنند و انتظار وحدت هم دارند

روح الله حسینیان

یکی از افراد که مدعی اصولگرایی است چند روز پیش صحبت نابجایی کرد مبنی بر این که جبهه پایداری خود را ابناءالله می داند به این معنی که جبهه پایداری را به یهود تشبیه کرد و با این ادبیات از ما انتظار وحدت دارند.

برخی اصولگرایان به جبهه پیاداری توهین می کنند و دم از دغدغه وحدت می زنند

روح الله حسینیان، عضو شورای مرکزی جبهه پایداری در گفت و گو با خبرنگار جمهوریت در خصوص دغدغه های اصولگرایان برای احیای وحدت در این جریان سیاسی  گفت: کسانی که خود را اصولگرا می دانند و مرتب از دغدغه های اصولگرایی دم می زنند، این روزها تنها کارشان این شده است که علیه جبهه پایداری صحبت کنند.

نماینده مردم تهران،ری،شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود: یکی از افراد که مدعی اصولگرایی است چند روز پیش صحبت نابجایی کرد مبنی بر این که جبهه پایداری خود را ابناءالله می داند به این معنی که جبهه پایداری را به یهود تشبیه کرد و در کلام نابجایی گفت که جبهه پایداری خود را فرزند خدا می داند.

برخی آقایان در جریان اصولگرایی فکر می کنند محور انقلاب و روحانیت و عالم هستند

حسینیان هم چنین تصریح کرد: برخی از اصولگرایان چگونه با این ادبیات توهین آمیز می خواهند وحدت ایجاد کنند ایراد این دوستان این است که می گویند و فکر می کنند محور دین و عالم و روحانیت هستند و اصول انقلاب هستیم و همه موظف هستند با ما به وحدت برسند.

گستاخانه به جبهه پایداری توهین می کنند و بعد انتظار وحدت دارند

این نماینده مردم در مجلس نهم با انتقاد از ادبیات به کار گرفته شده در خصوص جبهه پایداری از جانب برخی از اصولگرایان انتقاد کرد و گفت: افرادی که این طور گستاخانه در خصوص جبهه پایداری صحبت می کنند چه طور انتظار اتحاد را از ما دارند در حالی که اتحاد یک شرایط و اصولی دارد.

وی تصریح کرد: ما این افراد را که در نهایت بی معرفتی علیه جبهه پایداری موضع گیری می کنند دشمن جبهه پایداری می دانیم، چرا که بدون هیچ منطقی علیه ما موضع گیری می کنند.

جبهه پایداری به دنبال پیروزی اصولگرایان است اما با وجود توهین وحدت نمی کند

عضو شورای مرکزی جبهه پایداری با تاکید بر این که دعوت به وحدت با توهین ممکن نیست گفت: این روش آقایان روش دعوت به وحدت نیست، این روش را عوض کنند ، جبهه پایداری بدون شک دنبال این است که اصولگرایان در انتخابات آتی به یک پیروزی نسبی برسند و بدون شک جبهه پایداری در انتخابات آتی بر اساس تکلیف و وظیفه عمل می کند.

روحانی تنها هفت دهم درصد بیش تر از 50 درصد آرا را آورد

حسینیان در پاسخ به این سوال که رای سعید جلیلی در انتخابات پیشین نشان از پایگاه اجتماعی جبهه پایداری دارد و آیا این زنگ خطری برای این جبهه در انتخابات مجلس نیست گفت: این استدلال درست نیست چرا که ما هم می توانیم بگوییم دکتر روحانی تنها هفت دهم -0.7 – بیش تر از 50 درصد رای لازم را به دست آورد و به طور قطع در این مدت نیز این هفت دهم درصد ریزش خواهد کرد.

این نماینده مجلس با تاکید بر این که نباید این دست از قیاس ها مطرح شود گفت: با این محاسبه بدون شک جریان دکتر روحانی نیز در آینده به طور مثال در انتخابات مجلس رای نخواهند آورد.

وی تصریح کرد: همین که برخی اصلاح‌طلبان و ضربه خوردگان جبهه پایداری در انتخابات مجلس گذشته  در مقابل این جبهه اتحاد می کنند، نشان از قدرت جبهه پایداری است.

عضو شورای مرکزی جبهه پایداری در خصوص پیش بینی از چیدمان مجلس دهم گفت: برای ترسیم چیدمان بسیار زود است اما بدون شک جبهه پایداری قدرتمندانه در صحنه‌های مختلف سیاسی شرکت می‌کند.
کد N224062