"ابوطلحه آلمانی" افراط گرایان را به شرکت در جنگ سوریه فراخواند

آمریکا اروپا

"دنیس کاسپرت" خواننده رپ آلمانی که به شبه نظامیان مخالف دولت سوریه پیوسته از افراط گرایان آلمانی خواست برای نبرد با نظام این کشور به وی بپیوندند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اشپیگل، یک تروریست آلمانی که برای فعالیت به اصطلاح جهادی علیه مردم سوریه به این کشور رفته، همقطاران خود را به حضور در جنگ سوریه فراخواند. "دنیس کاسپرت" خواننده رپ برلینی که پس از پیوستن به سلفی گری و اقدامات تروریستی به "ابوطلحه آلمانی" شهرت یافته با انتشار ویدیویی از عضویت خود در گروه تروریستی موسوم به "دولت اسلامی عراق و شام" (داعش) خبر داد.

وی که یکی از شناخته شده ترین افراط گرایان آلمانی در سوریه به شمار می رود در این ویدیو وفاداری خود را به "ابوبکر البغدادی" سرکرده داعش و آرمان های وی اعلام کرده و از مسلمانان آلمان خواسته در این راه به وی بپیوندند. به نوشته اشپیگل داعش افراطی ترین و بی پرواترین گروه تروریستی در جنگ داخلی سوریه به شمار می رود.

این گروه تا کنون هزاران تروریست افراطی را از کشورهای مختلف به خدمت گرفته و در مناطق تحت کنترل خود در مرزهای سوریه یک حکومت ترور و وحشت ایجاد کرده است. از جمله اقدامات وحشیانه اعضای داعش، قطع سر نظامیان سوری و کشتار شبه نظامیان میانه رو و نیز قطع دست و پای افراد به بهانه اجرای احکام اسلامی است.

این در حالی است که "اداره حفاظت از قانون اساسی آلمان" طی ماه‌های اخیر نام تعداد زیادی از آلمانی‌های اسلام‌گرا را به عنوان افرادی که به سوریه رفت‌وآمد می‌کنند ثبت کرده است. بر اساس این گزارش حدود 200 اسلام‌گرای افراطی از آلمان به سوریه رفته‌اند یا در حال برنامه‌ریزی سفرشان به این کشور هستند. در این گزارش تاکید شده سوریه در حال حاضر برای اسلام‌گرایانی که مایل به شرکت در مبارزات مسلحانه هستند، جذاب‌‌ترین کشور به‌شمار می‌رود.