دستگیری اعضای شبکه تروریستی حرکه النضال در خوزستان با مواد منفجره

مهر نوشت:

علی عبداللهی معاون امنیتی وزارت کشور در خصوص گروهک تروریستی شناسایی شده در خوزستان توسط سپاه گفت: نام این گروهک حرکه النضال است که هنگام دستگیری مواد منفجره از آنان ضبط شده و این موضوع نشان دهنده این است که این گروهک قصد خرابکاری در کشور را داشته است.

در نشست خبری خود که صبح امروز در وزارت کشور برگزار شد ، علی عبداللهی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه اخیرا یک گروهک تروریستی توسط سپاه در خوزستان شناسایی و دستگیر شده است اطلاعات بیشتری درباره این گروهک تروریستی و ارتباط آن با کشورهای همسایه بیان کنید گفت: اسم این گروه حرکه النضال است و تعدادی از این گروه دستگیر شدند و در این دستگیری بخشی از تجهیزات و امکاناتی که همراهشان بوده است از قبیل مواد منفجره و تجهیزاتی از این قبیل که نشان می داد قصد خرابکاری دارند کشف شد.

او درخصوص ارتباط این گروهک با خارج از کشور گفت: اینکه این گروه های تروریستی از بیرون از کشور تغذیه و حمایت می شوند تردیدی وجود ندارد و حمایت های مالی و اقدامات آموزشی در خارج از کشور به آنان صورت می گیرد ولی بحمدالله با مجموع توان عملیاتی و اطلاعاتی که در داخل کشور وجود دارد همه توطئه این گروه های تروریستی کشف و خنثی شده است.

او گفت: این گروه ها باید بدانند چه در خوزستان و چه در دیگر نقاط کشور میدان عملی نخواهند داشت و دستگاه های عملیاتی ما اشراف کامل به همه مناطق دارند.

 

23231

 

کد N221447