در تذکرات کتبی نمایندگان مطرح شد؛

پیگیری پرداخت‌های میلیاردی به بازیکنان فوتبال/ رسیدگی به سامانه ثبت‌نام یارانه نقدی

مجلس

نمایندگان رشت و لاهیجان در تذکری به وزیر ورزش و جوانان خواستار پیگیری پرداخت های میلیاردی به بازیکنان فوتبال از جیب مردم شدند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی مهر، تذکرات کتبی نمایندگان مجلس شورای اسلامی به مسئولان اجرایی کشور از سوی ضرغام صادقی عضو هیات رئیسه مجلس در پایان جلسه علنی روز یکشنبه قرائت شد.

برخی از مهمترین این تذکرات به شرح زیر است:

ندیمی و تامینی نمایندگان لاهیجان و رشت در تذکری به وزیر ورزش و جوانان خواستار پیگیری پرداخت‌های میلیاردی به بازیکنان فوتبال از جیب مردم شدند.

همچنین تامینی نماینده مردم رشت در مجلس در تذکری به وزیر آموزش و پرورش از عدم توجه به پرداخت معوقات فرهنگیان انتقاد کرد.

پنج نماینده مجلس در تذکری به رئیس جمهور خواستار جلوگیری از دیدار با افرادی که در راه اندازی فتنه نقش داشته اند، تاکید کردند.

کارخانه ای نماینده همدان در تذکری به رئیس جمهور خواستار اتخاذ تدابیر ویژه ای برای سامانه دریافت یارانه شد.

اربابی و کاشانی نمایندگان زاهدان در تذکری به رئیس جمهور از علت عدم تشکر وزیر کشور از نمایندگان اهل سنت در آزادی مرزبانان انتقاد کردند.

قاضی پور، محجوب، جهانگیرزاده نمایندگان ارومیه و تهران در تذکری به وزیر اقتصاد خواستار تسریع در اجرای قانون سازمان خصوصی سازی شدند.

نجف نژاد نماینده بابلسر در تذکری به وزیر علوم تحقیقات و فناوری بر رعایت قانون و عدالت در عزل و نصب‌های این وزارتخانه تاکید کرد.

نمایندگان استان همدان در تذکری به وزیر کشور خواستار پاسخگویی به مردم و پیگیری عوامل سیاسی و اجرایی جهت فراهم کردن شرایط سخنرانی یک عضو فتنه‌گر در این استان شدند.

کوچکی نژاد نماینده رشت در تذکری به رئیس جمهور از اخراج 40 نفر از نیروهای جهاد دانشگاهی انتقاد کرد.