عصر امروز صورت گرفت؛

بازدید معاون حزب سوسیال دموکرات آلمان از خانه کارگر

سیاست خارجی,دبیر اجرایی خانه کارگر

موتسه نیش نماینده پارلمان فدرال و معاون حزب سوسیال دموکرات آلمان، با اشاره به مشکلات معیشتی کارگران آلمان از جمله عدم تناسب درآمد و هزینه‌های آنان، از تبعیض در پرداخت مزد میان کارگران زن و مرد در آلمان انتقاد کرد.

«علیرضا محجوب»، دبیرکل خانه کارگر با «رودلف موتسه نیش»، نماینده پارلمان فدرال و معاون حزب سوسیال دموکرات آلمان دیدار کردند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، طرفین در این دیدار که عصر امروز (۲۳ فروردین) در خبرگزاری کار ایران واقع در خیابان دانشگاه تهران برگزار شد به گفتگو درباره مشکلات معیشتی کارگران ایران و آلمان پرداختند.

شرایط اقتصادی جامعه در فاز دوم هدفمندسازی یارانه‌ها، اوضاع کارگران و فضای فعالیت نهادهای صنفی آنها در دولت یازدهم و تفاوت آن با شرایط دولت قبلی،رویکرد بودجه‌ای دولت روحانی، حقوق کارگران در عرصه روابط بین الملل، بیمه درمانی همه مردم ایران و بیمه بیکاری بیکاران از سرفصل‌هایی بود که آقای محجوب در دیدار امروز مطرح کرد.

همچنین آقای موتسه نیش با اشاره به مشکلات معیشتی کارگران آلمان از جمله عدم تناسب درآمد و هزینه‌های آنان، از تبعیض در پرداخت مزد میان کارگران زن و مرد در آلمان انتقاد کرد.

کد N219522