بازدید چهارمیلیون و 465 هزار نفربار زائر و مسافرنوروزی از بقاع متبرکه استان تهران

سازمان اوقاف

معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف استان تهران گفت: بیش از چهار میلیون و 456 هزارنفر از مسافران نوروزی، بقاع متبرکه استان تهران را زیارت کردند.

معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف استان تهران گفت: بیش از چهار میلیون و 456 هزارنفر از مسافران نوروزی، بقاع متبرکه استان تهران را زیارت کردند.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، حجت‌الاسلام سیدهاشم حسینی با اشاره به طرح آرامش بهاری در جوار امامزادگان استان تهران افزود: این طرح از 28 اسفند تا 15 فروردین ماه در بقاع متبرکه استان تهران اجرا شد که در این ایام، بیش از 4 میلیون و 465 هزار نفربار زائر و مسافر در بقاع متبرکه استان تهران حضور یافتند.

معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان تهران با بیان این‌که آمار حضور مردم در بقاع متبرکه در مقایسه با سال گذشته افزایش یافته است، گفت: برگزاری مراسم تحویل سال در جوار امامزادگان انجام شد و طبق آمار اعلام شده، بیش از 150 هزار نفر در این مراسم شرکت کردند.

حسینی افزود: ایستگاه‌های فرهنگی، صلواتی، اقامه نماز جماعات، سخنرانی، پاسخگویی به مسائل شرعی، مشاوره خانواده و کودک از دیگر برنامه‌های طرح آرامش بهاری در بقاع متبرکه بود.

وی در همین راستا افزود: یکی از اماکنی که عموم مردم علاقمند به حضور در آن در زمان تحویل سال هستند، امامزادگان است. لذا حضور مردم در امامزادگان به ویژه امامزادگانی که در مسیر تردد و بین شهری قرار داشتند، در این طرح قرار گرفتند.

معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان گفت: امسال در طرح آرامش بهاری 674 نفر از کارکنان، خادمان و مدیران و همچنین 25 بازرس در نوروز 93 در جوار بقاع متبرکه استان تهران به منشور خدمت رسانی به زائران، فعالیت داشتند.

انتهای پیام

کد N217959