نماینده اسبق خرم آباد در مجلس:

همه نخبگان سیاسی به یاری دولت بشتابند

مجلس

نماینده پیشین خرم آباد در مجلس وعضو ارشد شورای راهبردی اصلاح طلبان در لرستان، وحدت و هم افزایی نخبگان و جناحهای سیاسی را عامل موفقیت نظام اسلامی و دولت در تحقق اهداف و برنامه ها عنوان کرد.

نماینده اسبق خرم آباد در مجلس و عضو ارشد شورای راهبردی اصلاح طلبان در لرستان، وحدت و هم افزایی نخبگان و جناحهای سیاسی را عامل موفقیت نظام اسلامی و دولت در تحقق اهداف و برنامه ها عنوان کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، سید عیسی موسوی نژاد در جمع خبرنگاران با اشاره به شعار سال جاری گفت: وجود مشکلات در بخش های اقتصاد و فرهنگ کشور، کار و تلاش جهادی همگانی برای کاهش مشکلات این دو حوزه را ضروری کرده است.

نماینده  مردم خرم آباد در مجلس ششم مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت یازدهم بویژه شخص رییس جمهوری همواره از انتقاد سازنده استقبال کرده اند، افزود: باید با دلسوزی و بیان نظرات کارشناسی از این فرصت برای کمک به دولت در راستای حل نقایص و مشکلات استفاده کرد.

وی افزود: کشور هم اکنون با مشکلات زیادی بویژه در ساختار اقتصادی مواجه است و دولت نیز برای حل این مشکلات اقدامات مناسبی انجام داده یا در حال انجام است ولی نباید با دامن زدن به مشکلات و هیاهوی سیاسی، دولت را از اهداف خود غافل کرد.

این فعال سیاسی همچنین با بیان اینکه در وضعیت کنونی کشور همه باید برای حل مشکلات وارد عرصه شویم، تاکید کرد: موفقیت دولت، موفقیت نظام جمهوری اسلامی است و همه باید این اصل را مورد توجه قرار دهند.

کد N216790