صالحی در پاسخ به ایلنا:

دستاورهای جدید ارتش در روزهای آینده رونمایی می‌شود

سیاست داخلی

ما در عرصه اقتصادی از مولفه‌هایی که در نظر گرفته شود، پیروی خواهیم کرد و در عرصه فرهنگ نیز ارتش ظرفیت‌های بسیاری دارد تا با مدیریت جهادی ارزش‌ها را احیا کند.

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: بخشی از دستاوردهای جدید ارتش در رژه 29 فروردین و بخشی هم در روزهای آینده به نمایش گذاشته خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، امیر سرلشکر عطاالله صالحی در حاشیه بزرگداشت سالگرد شهادت امیر سپهبد علی صیاد شیرازی که صبح امروز برگزار شد، در جمع خبرنگاران در خصوص تهدیدات دشمن گفت: ما الان تهدیدات بی‌رمق دشمن را یک نوع عربده‌کشی به سمت عقب‌دوی می‌دانیم.

وی ادامه داد: دشمن در همه عرصه‌های نظامی از ما شکست خورده و به اهدافش نرسیده است و ما نیز در مقابل خطرات و تهیدات احتمالی محکم ایستاده‌ایم.

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در پاسخ به سوال خبرنگار ایلنا در خصوص آخرین دستاوردهای ارتش اظهار داشت: بخشی از این دستاوردها در رژه 29 فروردین و بخشی هم در روزهای آینده به نمایش گذاشته خواهد شد.

صالحی درباره قطعنامه پارلمان اروپا نیز تصریح کرد: همانطور که گفتم این قطعنامه‌ها و ادعاها شبیه به یک عربده‌کشی به سمت عقب دوی است که تلاش می‌کنند خود را سر پا نگه دارند.

وی درباره برنامه‌های ارتش جمهوری اسلامی ایران برای تحقق شعار امسال اذعان داشت: ما در عرصه اقتصادی از مولفه‌هایی که در نظر گرفته شود، پیروی خواهیم کرد و در عرصه فرهنگ نیز ارتش ظرفیت‌های بسیاری دارد تا با مدیریت جهادی ارزش‌ها را احیا کند.

کد N215662