بازی کامپیوتری علیه خاتمی، موسوی و کروبی

«فتنه را بگیر»، «بازگشت مختار»، «سقوط موسوی»، «شلیک به مرتد» و «جدال با فتنه‌گران»! بازی‌های کامپیوتری هستند که درون‌مایه‌ای با مضامین مبارزه با «فتنه‌گران» دارند و سایت هنر ناب اسلامی، آنها را در سایت خود منتشر کرده است.

به گزارش ایسنا، روزنامه شرق با اعلام این خبر نوشت: این بازی‌ها که قابل دانلود برای عموم است، هدایای سایت برای عموم مردم نامیده شده است.

در این بازی‌های کامپیوتری، چهره میرحسین موسوی، مهدی کروبی، زهرا رهنورد، سیدمحمد خاتمی و مهدی هاشمی نمایان می‌شود که کاربران باید با شلیک به آنان، به مبارزه با افرادی که دشمنان نظام می‌خوانندشان، بپردازند.

در بازی بازگشت مختار، این رویه نمود عینی‌تری می‌یابد. در این بازی در فضایی وارد خواهیم شد که پوستری از مهندس موسوی با کراوات و شالی سبز و چهره موسوی به‌ همراه کروبی و خاتمی و خانم رهنورد جلوی مخاطب می‌آید که بازیگر باید با شلیک به آنان امتیاز خود را افزایش دهد، اگر نه از «بصیرتش» کم خواهد شد!

«سلطانی» از دست‌اندرکاران این سایت می‌گوید که این بازی‌ها کیفیت بالای چندانی ندارند اما برای شفاف‌سازی جریانات فتنه به‌کار می‌آید. این بازی‌ها در ایام فتنه ساخته شده است. در پوستر این بازی عکس مهدی هاشمی با عنوان «تحت‌تعقیب؛ زنده و مرده صفر دلار» منتشر شده است. همچنین در بازی دیگری با عنوان «شلیک به مرتد»، شاهین نجفی خواننده خارج از کشور نیز وارد بازی می‌شود.

او در پاسخ به این سوال که چه موسسات یا ارگان‌هایی به ساخت چنین بازی‌هایی دست زده‌اند، می‌گوید: این بازی‌ها توسط افرادی خودجوش ساخته شده و موسسه هنرهای ناب اسلامی هم آنها را منتشر کرده است. البته بازی «فتنه را بگیر» کاری از موسسه ماست که برای دانلود هم در سایت گذاشته شده است.

انتهای پیام

کد N209825