امیر صباحی فرد مطرح کرد:

تغییر رفتار دشمنان در منطقه پس از برگزاری رزمایش‌های پدافند هوایی ایران

سیاست داخلی

در سال 92 کارکنان پدافند اقدامات بسیار شایسته ای انجام دادند و دستاوردهای بسیار مهمی در عرصه دفاع هوایی حاصل شد/رهبر معظم انقلاب سیاست های اقتصاد مقاومتی را در 22 بند به سران قوا ابلاغ کردند که نیروهای مسلح و قرارگاه پدافند هوایی برنامه های خود را بر این اساس تنظیم و به مورد اجرا خواهند گذاشت

جانشین فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) گفت: پس از انجام رزمایش بزرگ مدافعان آسمان ولایت 5 و رزمایش های مصباح الهدی شاهد تغییر رفتار دشمنان در منطقه بودیم.

به گزارش ایلنا، اولین صبحگاه مشترک قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) در سال 93 با حضور امیر علیرضا صباحی‌فرد جانشین فرماندهی این قرارگاه برگزار شد.

امیر صباحی فرد در این مراسم ضمن تبریک به مناسبت سال جدید گفت: سال 93 که سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی بود و با توجه به تحریم های ظالمانه ای که بر علیه مردم ما انجام شده بود با رهنمودهای مقام معظم رهبری با صبر و استقامت مردم و نیروهای مسلح و به یاری خداوند با موفقیت به اتمام رسید.

جانشین فرمانده قرارگاه پدافند هوایی اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب سیاست های اقتصاد مقاومتی را در 22 بند به سران قوا ابلاغ کردند که نیروهای مسلح و قرارگاه پدافند هوایی برنامه های خود را بر این اساس تنظیم و به مورد اجرا خواهند گذاشت و امیدواریم امسال با استفاده از تدابیر فرمانده معظم کل قوا اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی را سرلوحه کار خود قرار دهیم و در مسیر پیشرفت گام برداریم.

صباحی فرد در پایان افزود: در سال 92 کارکنان پدافند اقدامات بسیار شایسته ای انجام دادند و دستاوردهای بسیار مهمی در عرصه دفاع هوایی حاصل شد که از آن جمله انجام رزمایش بزرگ مدافعان آسمان ولایت 5 و رزمایش های مصباح الهدی بود که پس از انجام این رزمایش ها شاهد تغییر رفتار دشمنان در منطقه بودیم.

کد N206966