دیدار نمایندگان كمیسیون بهداشت با وزیر تعاون،‌ کار و رفاه اجتماعی

مجلس

همچنین طرح اصلاح قانون واگذاری واحدهای غیربهداشتی و درمانی بهکده رضوی به کمیته امداد امام خمینی(ره) از دیگر برنامه‌های کمیسیون بهداشت و درمان مجلس به شمار می‌رود.

عضو هیات رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، از نشست اعضای این کمیسیون با وزیر تعاون،‌ کار و رفاه اجتماعی خبر داد و گفت: قرار است این نشست روز سه‌شنبه در محل اصلی این وزارتخانه برگزار شود.

رسول خضری در گفت وگو با خبرنگار ایلنا، در خصوص برنامه‌های این هفته كمیسیون بهداشت اظهار كرد:در روز یکشنبه هفته جاری طرح الحاق یک بند به ماده 2 قانون تشکیل شورای اشتغال، لایحه تعیین تکلیف وظایف و اختیارات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مورد بررسی قرار گیرد.

وی افزود: همچنین طرح اصلاح قانون واگذاری واحدهای غیربهداشتی و درمانی بهکده رضوی به کمیته امداد امام خمینی(ره) از دیگر برنامه‌های کمیسیون بهداشت و درمان مجلس به شمار می‌رود.

نماینده مردم پیرانشهر و سردشت درباره برنامه روز سه‌شنبه (19 فروردین) کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، گفت: بر اساس برنامه تعیین شده قرار است روز سه‌شنبه اعضای این کمیسیون با وزیر تعاون،‌ کار و رفاه اجتماعی نشستی را در محل این وزارتخانه داشته باشند.

کد N205444