ژنرال دمپسی:

آمریکا و اسرائیل درباره ایران اتفاق نظر دارند

ایران در جهان

رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا با تاکید بر اتفاق نظر کشورش و رژیم صهیونیستی درباره ایران به صهیونیست ها درباره توسل به گزینه نظامی درباره ایران اطمینان داد. -

به گزارش خبرزاری مهر به نقل از یو اس ای تودی ، ژنرال مارتین دمپسی رئیس ستاد مشترک ارتش مریکا اعلام کرد در حال حاضر آمریکا و رژیم اسرائیل اتفاق نظرهای وسیعی درباره آنچه وی تهدید ایران برای منطقه خواند دارند.

وی همچنین گفت گفت: آمریکا و اسرائی درباره نحوه مقابله با ایران هم اتفاق نظر دارند.

ژنرال دمپسی در بخش دیگری از اظهاراتش گفت:  من فکر می‌کنم آنها از قابلیت ما برای استفاده از گزینه نظامی در صورتی که ایرانی‌ها از مسیر دیپلماتیک خارج شوند، راضی هستند. من فکر می‌کنم که آنها این را باور می‌کنند که ما از گزینه نظامی استفاده خواهیم کرد.

وی که این اظهارات را در پایان دیدارش از سرزمین های شغالی و بعد از دیدار با مقامات رژیم اسرائیل بیان می کرد با اذعان به جود اختلاف بین آمریکا و رژیم اسرائیل در گذشته گفت: آمریکا و اسرائیل در حال حاضر درباره تحلیل و بررسی های تهدیدات ایران و نحوه مقابله با آن، به هم نزدیکتر هستند.

 

 

من فکر می‌کنم آنها (اسرائیلی‌ها) از قابلیت ما برای استفاده از گزینه نظامی در صورتی که ایرانی‌ها از مسیر دیپلماتیک خارج شوند، راضی هستند. من فکر می‌کنم که آنها این را باور می‌کنند که ما از (گزینه نظامی) استفاده خواهیم کرد. - See more at: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13930112000534#sthash.CYyHXIF6.dpuf