۰
شمخانی:

دولت تدبیر برای اجرای اقتصاد مقاومتی اراده ای استوار دارد

  • ۱۳بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
مجلس

شمخانی در جمع مدیران و کارشناسان دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی گفت: تلاش مجاهدانه برای رونق اقتصادی و معیشت مردم، توسعه فرهنگ کار، حمایت از کار آفرینان برای خلق فرصتهای جدید و مبارزه فراگیر و بدون تنازل با فساد اقتصادی گفتمان ملی در سال اقتصاد و فرهنگ است.

به گزارش خبرگزاری مهر ، علی شمخانی، دبیر شورای عالی امنیت ملی علی شمخانی، دبیر شورای عالی امنیت ملی در جمع مدیران و کارشناسان دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی گفت: تلاش مجاهدانه برای رونق اقتصادی و معیشت مردم، توسعه فرهنگ کار، حمایت از کار آفرینان برای خلق فرصت‌های جدید و مبارزه فراگیر و بدون تنازل با فساد اقتصادی گفتمان ملی در سال اقتصاد و فرهنگ است.

نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی گفت: دولت تدبیر و امید برای اجرایی نمودن راهبرد اقتصاد مقاومتی در بستر انسجام، مشارکت و همراهی ملی اراده ای استوار دارد.

وی افزود: اصلاح و ترمیم زیرساختهای اقتصادی کشور با اجرای برنامه‌های اصولی در سال جاری و همچنین تضعیف ساختار تحریم‌های غیر قانونی، زمینه‌های مناسبی را برای بهبود معیشت مردم فراهم خواهد کرد.

 

نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی تصریح کرد: بهره گیری از الگوهای ماندگار منبعث از فرهنگ مقاومت را که آزمون‌های سخت و شکننده‌ای را با موفقیت سپری کرده است، تضمین کننده دستیابی به موفقیت مستمر و شکوفایی در عرصه‌های مختلف اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی است.

 شمخانی اظهار داشت: خوشبختانه امروز سکان اجرایی کشور در دست مدیری است که خود از یادگاران سالهای مجاهدت و ایثار بوده و اعتقاد راسخ وی، تبدیل فرهنگ مقاومت به گفتمان غالب در عرصه مدیریت اجرایی کشور است.

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.