عیادت رییس جمهوری از پدران و مادران شهدا در بیمارستان خاتم الانبیاء(ص)

روحانی,بیمارستان

تهران- ایرنا- رییس جمهوری عصر شنبه به طور سرزده در بیمارستان خاتم الانبیا(ص) تهران حاضر شد و در فضایی صمیمی از پدران و مادران شهدا که در بخش مراقبت های ویژه این بیمارستان بستری هستند، عیادت کرد.

به گزارش ایرنا به نقل از خبر شامگاه شنبه پایگاه اطلاع رسانی دولت، حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی در این دیدار با اهدای شاخه گل به پدران و مادران شهدا جویای احوال آنان شد و با توضیح مسؤولان و پزشکان بیمارستان خاتم الانبیا در جریان چگونگی روند ارائه خدمات پزشکی و وضع درمانی آنان قرار گرفت.

رییس جمهوری همچنین در این دیدار، پدران و مادران شهدا را نعمتی برای ملت ایران دانست و از درگاه خداوند برای آنان آرزوی شفای عاجل کرد.

روحانی با بیان اینکه ˈما امروز بحمدالله حرکت و تپش را در قلب جامعه و کشور شاهد هستیمˈ تصریح کرد: قلب کشور امروز تپش منظم و درستی دارد و امیدواریم این تپش و فعالیت و همه آنچه که علایم حیات یک ملت محسوب می شود روز به روز منظم تر و دقیقتر شود.

رییس جمهوری با بیان اینکه ملت ایران همیشه ملتی بزرگوار و فداکار بوده است، گفت: امسال سالی است که همه باید در زمینه اقتصاد و فرهنگ بیشتر فعالیت و مجاهدت کرده و با مدیریت جهادی کار را به پیش ببریم.

روحانی با بیان اینکه امروز همه پرسنل این بیمارستان و جامعه پزشکی خدمتی بزرگ به پدران و مادران شهیدی که کهولت سن دارند انجام می دهند، خاطر نشان کرد: خوشحالم جامعه ما و بخش پزشکی کشور به فکر این عزیزان هستند؛ چرا که این افراد کسانی هستند که در دورانی که فعال بودند فرزندان خود را به جبهه دفاع از کشور فرستادند و امروز وظیفه انسانی، وجدانی و انقلابی ما رسیدگی و خدمت به آنان است.

رییس جمهوری با بیان اینکه امروز برای عرض سلام و ادب خدمت پدران و مادران شهیدی که در این بیمارستان بستری هستند و نیز تشکر از همه پرسنل و خدمتگزاران به بیمارستان خاتم الانبیا آمده ایم، اظهار امیدواری کرد که سال 93 برای همه ملت ایران بویژه خانواده شهیدان سالی مبارک باشد.

روحانی همچنین در جمع پرستاران و پزشکان بخش مراقبت های ویژه بیمارستان خاتم الانبیا، خدمت به خانواده شهیدان را کاری بزرگ دانست و برای آنان آرزوی سالی خوب همراه با موفقیت کرد.

در این دیدار معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران و دستیار ارشد رییس جمهوری، روحانی را همراهی می کردند.

شبس(1)1346**1504
کد N198396