۰
قاضی‌پور در گفت‌وگو با ایلنا:| 155023

با اقتصاد مقاومتی می‌توان بر مشکلات اقتصادی پیروز شد

  • ۱۳بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
مجلس,اقتصاد مقاومتی,قاضی پور

اقتصاد مقاومتی در عرصه واردات در مقایسه با اقتصاد مصرفی، ارز کمتری مصرف می‌کند و در عرصه صادرات نیز ضمن کیفیت در مقایسه با اقتصاد رانتی و تک‌محصولی به مراتب ارزآوری بیشتری دارد/ با ورود به عرصه اقتصاد مقاومتی کشور می‌تواند نیازهای اقتصادی را به صورت بومی و درون‌زا برآورده کند و به هویت ملی در زمینه اقتصادی دست یابد.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه با اقتصاد مقاومتی می‌توان بر همه مشکلات اقتصادی پیروز شد،تصریح کرد: از طریق اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، می‌توانیم به اهداف اولیه انقلاب اسلامی نزدیک‌تر شویم و آن را در جنبه‌های اقتصادی اداره جامعه به جهانیان نشان دهیم.

نادر قاضی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، در خصوص تاکیدات مقام معظم رهبری درباره اقتصاد مقاومتی گفت: با ورود به عرصه اقتصاد مقاومتی کشور می‌تواند نیازهای اقتصادی را به صورت بومی و درون‌زا برآورده کند و به هویت ملی در زمینه اقتصادی دست یابد.

وی ادامه داد: از طریق اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، می‌توانیم به اهداف اولیه انقلاب اسلامی نزدیک‌تر شویم و آن را در جنبه‌های اقتصادی اداره جامعه به جهانیان نشان دهیم.

عضو کمیسیون صنبایع و معادن مجلس با تاکید بر اینکه اقتصاد مقاومتی، اقتصادی با مولفه‌های اسلامی است، خاطرنشان کرد: این اقتصاد در عرصه واردات در مقایسه با اقتصاد مصرفی، ارز کمتری مصرف می‌کند و در عرصه صادرات نیز ضمن کیفیت در مقایسه با اقتصاد رانتی و تک‌محصولی به مراتب ارزآوری بیشتری دارد.

قاضی‌پور با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی، ظرفیت مالی بالایی در کشور به وجود می آورد، اظهار داشت: با بازتوزیع درست ثروت‌های ملی، عدالت اجتماعی به خوبی در جامعه ما محقق می‌شود.

نماینده مردم ارومیه در پایان تاکید کرد: با استفاده از ذخائر، معادن و منابع غنی و متنوع و برخورداری از نیروی انسانی متعهد و کارآمد و عزم راسخ برای پیشرفت، اگر از الگوی اقتصادی بومی و علمی برآمده از فرهنگ انقلابی و اسلامی که همان اقتصاد مقاومتی است پیروی شود می‌توان بر همه مشکلات اقتصادی پیروز شد.

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.