سردار نقدی: دولت‌های اروپایی پرونده سیاهی در بحث حقوق بشر دارند

سازمان بسيج مستضعفين,سردار نقدي,رييس سازمان بسيج مستضعفين

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه "سال آینده نمایشگاه نقض حقوق بشر دولت‌های اروپایی را برگزار خواهیم کرد"، گفت: تریبون می‌دهیم تا اگر سیاستمداران اروپایی توانستند، از اقدامات ضدحقوق بشری خود دفاع کنند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه "سال آینده نمایشگاه نقض حقوق بشر دولت‌های اروپایی را برگزار خواهیم کرد"، گفت: تریبون می‌دهیم تا اگر سیاستمداران اروپایی توانستند، از اقدامات ضدحقوق بشری خود دفاع کنند.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، سردار محمدرضا نقدی در مراسم جایزه باروت خیس در خرمشهر، ضمن سلام و احترام به شهدا، گفت: خط سرخ شهادت همواره رسواگر نفاق بوده است و شهدای ما با خون خود نفاق دشمنان را رسوا کرده‌اند. خون سرخ شهدا پرده از تزویر و ریای جهان‌خواران مستکبر برداشت. امروز مردم ما و زائران راهیان نور با اهدای جایزه باروت خیس به رسواهای زمان، هدیه‌ای را به بشریت اهدا کردند.

نقدی با تأکید بر اینکه چهره ریاکارانه تزویر دشمنان ملت ایران در مقابل شهدا فرو ریخته است، خاطرنشان کرد: آنها بعد از مقاومت شهدا کم آورده‌اند و برای متوقف کردن انقلاب اسلامی دست به اقدامات تروریستی زدند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با گرامی‌داشت یاد و خاطره شهید دیالمه و 17 هزار شهید ترور گفت: شهدای ترور مدعیان جهانی را رسوا کردند. شهدای ما در مقابل زیاده‌خواهی‌ها و تزویر دشمن صف‌آرایی کردند و مردانی چون شهید کاوه که پدرش در این ایام به او پیوست و زنانی چون فوزیه شیردل که در پاوه حماسه آفریدند، موجب شکست دشمن شدند.

وی در ادامه به تلاش دشمنان برای متهم کردن ایران به نقض حقوق بشر اشاره کرد و گفت: خانم اشتون که نماینده درباری رژیم سلطنتی در اتحادیه اروپاست به جای پاسخگویی به اعمال ضد حقوق بشری انگلیس و دیگر دولتهای اروپایی، ایران را به نقض حقوق بشر متهم می‌کند و از حقوق بشر حرف می‌زند که از طنزهای روزگار است. دولتهای اروپایی پرونده سیاهی در بحث حقوق بشر دارند. کشتار سیاه‌پوستان و برخوردهای غیرانسانی با ملت‌ها حاصل رفتار دول اروپایی است؛ هرکجا کشتاری وجود دارد رد پای دولتهای اروپایی و از جمله رژیم استعماری انگلیس به چشم می‌خورد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به جنگ جهانی اول خاطرنشان کرد: سؤال ما این است که چه کسی یا کسانی جنگ جهانی اول را به راه انداختند و موجب کشته شدن 70 میلیون انسان شدند؟

نقدی در ادامه به موارد دیگری از این دست اشاره کرد و درباره اهدای جایزه باروت خیس به کاترین اشتون و کرونبرگ، گفت: مردم و زائران راهیان نور این جایزه را به آنها دادند تا بگویند باروت شما نم کشیده است و کاری نمی‌توانید بکنید اما مسأله به اینجا ختم نخواهد شد و ما در سال 93 نمایشگاه بزرگ نقض حقوق بشر توسط دولتهای اروپایی را برپا خواهیم کرد و از هم‌اکنون که سال 92 است به سران اتحادیه اروپا، ‌سیاست‌مداران اروپایی و به با استعدادترین و رسانه‌های اروپایی می‌گوییم که ما آماده‌ایم تریبون در اختیارتان قرار بدهیم تا در این نمایشگاه اگر توانستید از حقوق بشر خود دفاع کنید.

وی با بیان اینکه "آمریکا و دولتهای اروپایی به حقوق بشر هیچ احترامی قائل نیستند اما در عین حال وقتی خون از بینی یک مخالف نظام جمهوری اسلامی ایران می‌آید پشت تریبون‌ها صف می‌بندند تا ایران را محکوم کنند"، افزود: ما به شما می‌گوییم به جای اطاعت از طاغوت از خدا اطاعت کنید. ما می‌گوییم ظلم نکنید، کشتار نکنید ما حرفمان همین است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در ادامه به کشتار مسلمانان در فلسطین اشاره کرد و افزود:‌ امام فرمود راه قدس از کربلا می‌گذرد و امروز هم ما می‌گوییم که راه شهدای ما در شلمچه به پایان نرسیده است و نه تنها ملت مسلمان ایران بلکه تمام ملت‌های آزاده آماده‌اند این راه را ادامه بدهند. جوانان ما راه شهدا را ادامه خواهند داد.

انتهای پیام

کد N185585