ناکامی منافقین در ایجاد مزاحمت برای نمایندگان انجمن دفاع از قربانیان ترور

عوامل منافقین که از شرکت انجمن دفاع از قربانیان تروریسم در بیست و پنجمین اجلاس حقوق بشر به شدت عصبانی بودند در ایجاد اخلال برای فعالیت های این انجمن در اجلاس ناکام ماندند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) عوامل این فرقه تروریستی که حدود 10 نفر بودند تلاش کردند با ایجاد سر و صدا و هیاهو برای نمایندگان انجمن دفاع از قربانیان تروریسم ایجاد مزاحمت نمایند.

آنها قصد داشتند که اجازه ندهند نمایندگان انجمن صدای قربانیان ترور که بیش از 12 هزار نفر از آنها را قربانیان همین فرقه تروریستی تشکیل می دهند به استماع شرکت کننده های در اجلاس برسانند.

با این حال نمایندگان انجمن در دیدار و گفت‌وگو با گزارشگران ویژه سازمان ملل، رئیس و معاونین اجلاس، نهادهای مدنی حاضر در اجلاس و حضور در پنلهای حقوق بشری در ژنو، گزارشی مبسوط از مظلومیت قربانیان ترور و خانواده‌های انها و محکومیت تروریسم و رفتار ددمنشانه گروههای تروریستی از جمله فرقه تروریستی منافقین را با اسناد و مدارک تروریستی این گروه ها ارائه کردند.

شرکت انجمن در اجلاس حقوق بشر با این هدف صورت گرفت که از شان و منزلت قربانیان ترور در این عرصه حمایت نماید و عرصه را برای فریبکاری گروههای تروریستی هر چه بیشتر تنگ کند. از جمله این گروه های تروریستی می توان به فرقه تروریستی منافقین اشاره کرد که تلاش می کند هر ساله با حضور در این اجلاسها در کاهش موجه منفور خود در اذهان و افکار عمومی بکوشد.

انتهای پیام

کد N184167